Skocz do zawartości

Podłączenie pod komputer Legionowo


Gość Agutek

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o namiar w Legionowie na podłączenie pod komputer. Odwiedziłam już dwóch mechaników i jakoś nie dali rady się podłączyć. Drugi stwierdził że ma nie tą wtyczke bo podobno powinna być z wejściem na mase czy jakoś tak. Już nie wiem gdzie się udać żeby dał ktoś radę :zalamany:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oddałem laptopa w poniedziałek a na nowym nie mogę nic instalować, bo bym Ci może to sprawdził, chociaż nie wiem jakie gniazdo jest w corsie B.

W Legionowie nie podpinaj, bo ja z golfem jeździłem do kilku gości, brali kasę a diagnozy były błędne.

Możesz zarejestrować się na forum OCFC (forum Corsy) i napisać do NOLACK'a. On też powinien Ci pomóc.

 

ewentualnie w porządku ekipa jest na gdyńskiej i u nich niektóre rzeczy czasem robiłem

Edytowane przez bad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oddałem laptopa w poniedziałek a na nowym nie mogę nic instalować, bo bym Ci może to sprawdził, chociaż nie wiem jakie gniazdo jest w corsie B.

W Legionowie nie podpinaj, bo ja z golfem jeździłem do kilku gości, brali kasę a diagnozy były błędne.

Możesz zarejestrować się na forum OCFC (forum Corsy) i napisać do NOLACK'a. On też powinien Ci pomóc.

 

ewentualnie w porządku ekipa jest na gdyńskiej i u nich niektóre rzeczy czasem robiłem

Zarejestrowałam się na tym forum, i czekam na odpowiedz od Nolack,a. Jak nie to podjade i na gdyńską, pod kompa podłączają?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj na Gdyńskiej i zamknięte Albo urlop ,albo nie prowadzą już warsztatu.Podjechałam na Kwiatowej jeszcze do gościa, też się starał ale nie wyszło podłączyć. Jutro mam umówioną wizytę u elektromechanika Lebiody. Będą szukać przyczyny braku łączności kompa z autem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na lebiodzie się zawiodłem a tani nie jest.

Napisz prywatną wiadomość do Nolacka z forum corsy - napisz, że chciałabyś podpiąć auto pod OP-COM.

 

Albo jedź na Gdyńską 27B - są w głębi podwórka - droga między dwoma posesjami. Pracują od 9, może dlatego było zamknięte. Dzwoniłem przed chwilą do nich i powiedzieli, że spróbują podziałać i się podpiąć pod auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na lebiodzie się zawiodłem a tani nie jest.

Napisz prywatną wiadomość do Nolacka z forum corsy - napisz, że chciałabyś podpiąć auto pod OP-COM.

 

Albo jedź na Gdyńską 27B - są w głębi podwórka - droga między dwoma posesjami. Pracują od 9, może dlatego było zamknięte. Dzwoniłem przed chwilą do nich i powiedzieli, że spróbują podziałać i się podpiąć pod auto.

A ja byłam na Gdyńskiej 12 :zawstydzony: Ok zaraz do nich podjadę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad wielkie dzięki, dojechałam do nich, podłączyli się bez problemu. Błąd to Zawór układu recylkulacji gazów wydechowych, czy jakoś tak. Zawór przeczyścili od ręki, narazie jest ok. Jeszcze dzięki za pomoc :D . Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz :)

 

goście są w porządku

Lebioda kasę brał a głupiego błędu czujnika abs w golfie nie potrafił mi zdiagnozować i twierdzili że to chwilowa wina pompy hamulcowej... tak się znali...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR- zawór recyrkulacji spalin.

Zapewne błąd 47.

Skoro wyczyscili to zaślepić i nię będzie problemu.

http://forum.opel24.com/topic/29799-Zaslepienie-zaworu-EGR-w-silniku-x12sz/

No właśnie o tym pomyślałam jak poczytałam na forum troszkę. Bo z tego co pamiętam to z kilka miesięcy temu zawór ten miałam czyszczony i dobrze było tylko z miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności