Skocz do zawartości

poszukiwany skuteczny mechanik w poznaniu do silników cdti


Gość vitstwosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

 

Jestem nowa osobą na forum-więc całkiem możliwe że źle wstawię temat.

 

Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc.Bardzo pilnie poszukuję dobrego mechanika zajmującego się silnikami diesla cdti w Poznaniu lub okolicach.

Obecny nie może poradzić sobie z moim signum więc chwytam się juz innych źródeł, a prawdę mówiąc pozostaje mi już tylko wasza pomoc..

Bardzo dziękuję za pomoc.

pozdrawiam wszystkich użytkowników opli:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zajrzyj do działu Warsztaty samochodowe.

Sprawdź też w dziale Signum i Vectry czy był opisywany podobny problem.

Znacznie ułatwisz Sobie poszukiwania tematów korzystając z wyszukiwarki na górze strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper. dziękuję za podpowiedź ale nic konkretnego nie znalazłem w tych działach(szukałem już wczesniej)...

więc nadal pozostaje przy pytaniu początkowym..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dla większości mechaników silnik 2.0 dti czarna magia, o 19 cdti mówią że nie ma takiego.

Już samo słowo diesel znacznie przekracza pojemność głowy przeciętnego mechanika. Musisz uderzyć do gości którzy są tylko od diesla, ci którzy naprawiają ciężarówki są nieźli.

Na zwykłych mechaników szkoda czasu, więcej zepsują niż zrobią, a komputer ukradną, bo powiedzą, że niepotrzebny. W Poznaniu od mechanika jak pojedziesz z dieslem to można dostać w ryj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla większości mechaników silnik 2.0 dti czarna magia, o 19 cdti mówią że nie ma takiego.

Już samo słowo diesel znacznie przekracza pojemność głowy przeciętnego mechanika. Musisz uderzyć do gości którzy są tylko od diesla, ci którzy naprawiają ciężarówki są nieźli.

Na zwykłych mechaników szkoda czasu, więcej zepsują niż zrobią, a komputer ukradną, bo powiedzą, że niepotrzebny. W Poznaniu od mechanika jak pojedziesz z dieslem to można dostać w ryj.

 

tomradd skąd masz aż tak dramatyczne przeżycia?? ja bym nie przesadzał...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomradd skąd masz aż tak dramatyczne przeżycia?? ja bym nie przesadzał...

 

Byłem dwa razy u mechanika, wymieniać filtr paliwa, i dwa razy zapowietrzony układ. Nie chciał odpalić po wymianie. Ostanim razem chłopaki kręciły i kręciły, w końcu poodkręcali wtryski, ropa się lała i dalej nic, więc plak poszedł w ruch i odpalił. Jeżeli układ zapowietrzony w 2.0 dti to można se pokręcić karuzelą na placu zabaw nie rozrusznikiem. Można nieźle uszkodzić pompę. Drugi raz w aso w Poznaniu, chłopaki próbowały mi wgrać nowy soft i nawet wgrali, tylko wóz nie chciał odpalić. Przyszedłem na drugi dzień wszystko było gites. Dlatego nie wierzę w mechaników w ich umiejętności radzenia sobie z silnikiem diesla. Miałem same problemy. Stąd przez analogię nie wierzę w to, by przeciętny mechanik, obsługujący niedzielnych kierowców benzynowych dał sobie radę z dieslem, skoro wymiana filtra paliwa to taki problem. Mam na szczęście kolegę, średnio bystrego, ale przez ostatnie 10 lat zajmował się wyłącznie dieslami. Jakby co zawsze pomoże. Jeden problem, mieszka pod Ustką:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ponownie..

 

wybaczcie że nie odpisałem czy udało mi się znaleść mechanika...musiałem wyjechać służbowo i dopiero co wróciłem..

 

tak w skrócie: mechanika mam ale problem okazuje się większy niż możliwości owego pana..

 

opiszę temat w odpowiedniej rubryce(jak mi sie uda)..problem z moim signum cały czas ten sam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności