Skocz do zawartości

CB - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie najlepiej podlaczyc zasilanie? ciagnac od akumlatora, czy gdzies w kabinie sie wpiac?

Napewno nie do zapalniczki. Ja mam bezpośrednio z akumulatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Napewno nie do zapalniczki. Ja mam bezpośrednio z akumulatora

dlaczego nie do zapalniczki? ja mam pod zapalinczka i nie narzekam, a radio niestety nie jest zamontowane, korzystam tylko jak sie wybieram w dalsze trasy, i wkladam jest pionowo, kolo recznego.. jest tam taka puleczka na rupiecie i radio pasuje idealnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj Alana 48 podebne się pod zasilanie ze schowka lub pod zapalniczkę. A radyjko chce umieścić pod siedzeniem, by nie korciło zbytnio. Zmiane kanałów mam w gruszce więc powinno nie utrudniac to zbyt mocno. Będe jeszcze kombinował nad popielniczką + zaślepka - zobaczymy czy wejdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatecznie zamontowalem z boku tunelu srodkowego od strony pasazera. Zasilanie podlaczylem z kostki od radia (tak mi bylo najwygodniej)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja mam zamontować ?? chyba zostanie mi nad zapalniczką jutro będe przymierzał czy pasuje, jak nie to też w schowku zamontuje a zasilanie pociągne z lampki :roll: w schowku :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie do zapalniczki. Ja mam bezpośrednio z akumulatora

dlaczego nie do zapalniczki? ja mam pod zapalinczka i nie narzekam, a radio niestety nie jest zamontowane, korzystam tylko jak sie wybieram w dalsze trasy, i wkladam jest pionowo, kolo recznego.. jest tam taka puleczka na rupiecie i radio pasuje idealnie

No w sumie mozna do zapalniczki, ale nie polecają. Nie wiem dlaczego.

W jednym zakładzie chciał mi gość podłączyć właśnie do zapalniczki. a w drugim ... wyśmiał go

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem też, w zakładzie, też pan powiedział ze absolutnie nie do zapalniczki - większe zakłócenia są. Ale więcej się nagadał, że za drogo kupiłem radio tzn może nie tak, że poco kupować radio z większa ilością bajerów używane jak można kupić nowe za tą samą kasę z miejszą ilością bajerów.

 

Ja skwitowałem krótko, to jakby tak było lepiej to ludzie nie ciągneli by z niemiec za 10 tys euro mercedeca C klasy ale kupowali nowe np. nubiry.

 

Wogle dzisiaj sminiłem, że ta astra taak mała jest że nie ma gdzie radia zamontować. Ogólnie pod siedzieniem :wink: albo w schowku bo i tak zazwykle nikogo nie wioze aczkolwiek ten pomysł też został wybrechtany przez pana tzn skrytykowany ale klient płaci i wymaga umówiłęm się na montaż i postawiłem na swoje. Montaż bez pisania 60 zł z pisaniem 150 zł oczywiście wiadomo którą opcje wybrałem.

 

W skład montażu chodzi przymocowanie anteny do klapy bagażnika ukrycie kabla w aucie i pociągniecie zasilania z akumulatora. Czas pracy 4 godziny. Polecana Antena LEMM 1200

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A radyjko chce umieścić pod siedzeniem
a bedziesz slyszal co gadaja?czy masz jakis glosnik dodatkowy gdzies? ja u siebie zamontuje na polce pod schowkiem i podepne sie pod lampke w schowku mam nadzieje ze wystarczy mi fazy!tylko mam problem taki ze nie wiem gdzie zamontowac antene(chyba kupie krotka magnesowke) w tigrze bo na dachu jak zamontuje to szyber mi sie nie bedzie otwieral a zastanawialem sie czy spelni swoja role na tylnej klapie bagarznika?co myslicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

krotka magnesowka to wogole jest badziew, a jeszcze w Tygrysku na tylnej klapie to chyba bedziesz mogl gadac z autem po drugiej stronie ulicy :roll: ja tam kupie jakas 150cm na uchwyt na klape bagaznika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności