Skocz do zawartości

Obieg wewnętrzny ASTRA H


Gość los_dawidos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Możesz użyć preparatu i zapuścić do nawiewów,tylko nie przesadz z ilością.To oczywiście działanie dorazne,ale będzie mniej śmierdziało o ile czuć nieprzyjemny zapach.Z odgrzybieniem całego układu bez obiegu wewnętrznego będzie ciężko,prawdę mówiąc niemożliwe.Być może można coś pokombinować przez wlot filtra kabinowego,ale nie jestem pewny.Podjedz do serwisu klimy być może maja jakiś patent.pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Panowie jak trzeba podłączyc ten Rosyjski układzik stabilizujący ?

Wpinamy go szeregowo przed silniczkiem klapy na obojetnie który z dwóch przewodów ?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie,

Właśnie dołączyłem do Szanownego forum choć od dłuższego czasu śledzę niektóre tematy.

Niestety mnie również nie ominęła przygoda z klapką, a niestety na wszystkie pytania nie znalazłem odpowiedzi dlatego mam pytanie pewnie dość banalne dla większości.

Jak zrobić ścieżki do tego stabilizatora? Czytałem o jakiś wypalanych drukarką ale to chyba nie o to chodzi.

Przylutować kable - tylko które? Jeden prądowy? I wpinam to w szereg tylko na czerwony kabel?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżki robi się na płytce laminowanej miedzianej przy użyciu papieru kredowego drukarki laserowej oraz chlorku żelaza.

Edytowane przez krisi3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O nie. Ale kombinacji. Drukarki laserowe, chlorki.... ;/

jeśli nie bawiłeś się elektroniką nie robiłeś płytek to szkoda Twojego czasu i pieniędzy, lepiej kupić wyjdzie o wiele taniej, nie licząc straconego czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć,
prawdopodobnie mam ten sam problem z klapką lub silniczkiem. Nie wykręcałem jeszcze schowka, ale objawy są takie same. Mam klimę w trybie auto, ale mogę też manualnie wybierać sobie kierunki nawiewów (na nogi, na głowę, na głowę i nogi i wszystkie). No i jak sobie to przełączam, to słyszę taki zgrzyt jakby drzewa na wietrze. Nie wiem jak to określić. I różnie mi też działają nawiewy. W trybie auto praktycznie nigdy nie działa środkowy nawiew, nawet jak wymuszę to jest leciutki, a słychać szum.

U mnie to skrzypienie słychać właśnie przy przełączaniu trybów i to nie zawsze. Taki dźwięk jakby spod kierownicy, ale nie umiem go dokładnie zlokalizować.

Jak wyjmę schowek, to jestem w stanie samodzielnie wymienić silniczek na nowy? To znaczy bez użycia lutownicy? A jeśli faktycznie klapka jest połamana, to da radę samemu się z tym bawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności