Skocz do zawartości
godles

Problemy z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zapoznałem sie z lekturą dotycząca odpalanie silnika 1.3cdti ale nikt nie ma takich objawów jak u mnie. Po nocy z tmperaturą -5 i więcej odpala od strzała. pochodzi 10 minut zgaszę i po minucie dwóch już nie odpala za pierwszym. Jest poprawa jak trzymam gaz w podłodze wtedy szybciej łapie. Po odpaleniu obroty bardzo skaczą tak jak by nie dostawał paliwa tyle ile powinien. Co może być powodem? Cofające się paliwo? Robiłem pompe wysokiego ciśnienia ale bez zmian. Silnik nie kopci pali mi średnio nie całe 5,5l ON w cyklu mieszanym tylko to odpalanie.... Czasami jest tak że odpali na 2-3 garach i nie załapie dopuki go nie zgasze i nie odpalę ponownie albo zgaśnie sam.... ma ktoś pomysły bo ja rozkładam ręce....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuję dziękuję..... bez was nie dał bym rady :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. zapoznałem sie z lekturą dotycząca odpalanie silnika 1.3cdti ale nikt nie ma takich objawów jak u mnie. Po nocy z tmperaturą -5 i więcej odpala od strzała. pochodzi 10 minut zgaszę i po minucie dwóch już nie odpala za pierwszym. Jest poprawa jak trzymam gaz w podłodze wtedy szybciej łapie. Po odpaleniu obroty bardzo skaczą tak jak by nie dostawał paliwa tyle ile powinien. Co może być powodem? Cofające się paliwo? Robiłem pompe wysokiego ciśnienia ale bez zmian. Silnik nie kopci pali mi średnio nie całe 5,5l ON w cyklu mieszanym tylko to odpalanie.... Czasami jest tak że odpali na 2-3 garach i nie załapie dopuki go nie zgasze i nie odpalę ponownie albo zgaśnie sam.... ma ktoś pomysły bo ja rozkładam ręce....

witam a powiedz mi wtryski czy wtryskiwacze sprawdzałeś??lub świece żarowe ??takie to ma objawy.wtryski jak by się przycinały i nie pali na wszystkie gary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na odpowiedz mozesz sie nie doczekac

godles

Poza forum Ostatnio: 26 gru 2012 13:52

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurka odpowiedziałeś mu po prawie 3 latach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co zamykamy i kosz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi