Skocz do zawartości
KubaK

Programowanie świateł skandynawskich i funkcji "follow me home"

Rekomendowane odpowiedzi

W załączniku przesyłam wam instrukcję przeze mnie opracowaną jak w Corsie C włączyć funkcje:

- światła skandynawskie - światła mijania same włączają się po odpaleniu silnika bez konieczności przełączania włącznika świateł

- funkcja "follow me home" - czyli doświetlanie drogi z samochodu do domu przez światła samochodu

Programowanie funkcji świateł skandynawskich Corsa C 2004.pdf

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:spoko: na pewno przyda się, aby nie szukać długo temat podpinam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plusik poleciał ale jeszcze napisz gdzie w corsie c jest złącze diagnostyczne. Teść ma corsę to mu to aktywuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złącze jest zaraz nad tunelem środkowym nad popielniczką (przed lewarkiem zmiany biegów), tak jakby pod panelem od nawiewu. Nie jest niczym zaślepione więc jak się schylisz i czymś przyświecisz to zobaczysz ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest możliwość szybkiej deaktywacji tej funkcji tak jak w vectrze? chodzi o to że jak stoisz na postoju z włączonym silnikiem to nie chce żeby się świeciły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to działa w Vectrze. Poszukam gdzies w internecie opisu i sprawdzę u siebie czy cos takiego działa i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukałem i posprawdzałem. Jeżeli chodzi o metodę szybkiego przełączenia przełącznika na "1" i z powrotem na "0" to w Corsie to nie działa. Pozostaje chyba jedynie przełączenie sobie na środkową pozycję czyli na same pozycyjne światła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi