Skocz do zawartości

podświetlenie zegarów w omega b


Rekomendowane odpowiedzi

Gość UFO_ludek

Witam, Mam problem z podświetleniem zegarów. Na zimno jest ok, jak jechałem dłuższą trasę to w pewnym momencie znika. czasem wyłączenie świateł albo zapłonu pomaga ale tylko na chwilę. na drugi dzień jest ok ale w trasie efekt się powtarza. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Gdzie szukać przyczyny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mid to ten komputer po prawej stronie licznika pokazujący w zależności od wersji godzinę, stację radiową, temp.zawnętrzną, spalanie itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam problem z podświetleniem zegarów. Na zimno jest ok, jak jechałem dłuższą trasę to w pewnym momencie znika. czasem wyłączenie świateł albo zapłonu pomaga ale tylko na chwilę. na drugi dzień jest ok ale w trasie efekt się powtarza. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Gdzie szukać przyczyny?

 

Sprawdź, czy przy bezpiecznikach w kabinie oraz w okolicy nie masz wilgoci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z podświetleniem zegarów

 

Jeśli bezpieczniki są ok , to zacznij od wymiany żarówek podświetlenia na nowe( 3 sztuki - takie jak postojówki).

 

Urokiem złomegi jest , że jak żarowka nawet się przepali , to czasem załapuje . Tak mam w przełącznikach - podświetlony tylko ECO , ale jak go włącze to już nie swieci , a czasem jej odbije i świeci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość UFO_ludek

mid to ten komputer po prawej stronie licznika pokazujący w zależności od wersji godzinę, stację radiową, temp.zawnętrzną, spalanie itd

witam, dzięki za wyjaśnienie, ale ten ekran się świeci cały czas tzn połowa bo dolna część nie działa chyba nie ma tych funkcji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UFO_ludek

Sprawdź, czy przy bezpiecznikach w kabinie oraz w okolicy nie masz wilgoci.

w bezpiecznikach sucho, sprawdzę żarówki bo podobno mają jak w choince jak jedna pada to reszta nie świeci, może tak być jak się któraś rozgrzeje. dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

czy to prawda z tym oświetleniem choinkowym?? u mnie nie zapala się podświetlenie zegarów i centralnego panelu, Mid świeci cały czas jasno (nie reaguje na włącznik świateł) wyświetlacze klimatronika świecą, bezpieczniki są ok, włącznik na 90% też ok (próbowałem jakieś inne 3 używane, więc zostawiam 10%)

 

 

Edit:

może komuś się przyda...

u mnie zwarły się konektorki w podświetleniu tylnego nawiewu to spowodowało wyłączenie podświetleń. Temat o lampkach choinkowych raczej jest mitem, bo rozpięcie kabli nie powoduje gaśnięcia podświetlenia...

Edytowane przez Remi_3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności