Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem Ci jakie jest minimum w Anglii jesli chodzi o bieznik.

Wystarczy chciec aby zrozumiec ze ktos kto jedzie 2 tys km nie zalozy takich opon bo dojedzie do PL z bieznikiem ponizej dopuszczalnej granice( Nie mowie tu o bezpieczenstwie bo to sie rozumie samo przez sie ze to jest lekko niemadre jezdzic z takim bieznikiem)

Wspomnialem takze o przepisach jakie obowiazuja w kraju w ktorym akurat mieszkam i do ktorego zmierzam jesli chodzi o rodzaj zalozonych opon.

Moim celem nie bylo zadanie pytania o wyposazenie a wlasnie o opony jakie sa przepisy w innych krjach bo jak wspomnialem wyzej w poscie to np .

Francja moze wymagac 4 takie same opony a np w Beligii mozna jechac na autostradzie na slickach . Ja tego nie wiem i dlatego pytam jaka jest sytaucja w tym temacie w innych krajach UE

To ze tutaj sa takie a nie inne przepisy to wcale nie znaczy ze kazdy sie do nich stosuje i tak ma ze kazda opona jest inna ( osobiscie dla mnie to zbyt niebezpieczne mialem raz tak zalozone w Vectrze i wiem jak auto zaczhowuje w takiej sytauacji wiecej nie chce)

Tak czy owak bede zmienial opony przed wyjazdem do PL wiec wymienie wszystkie tak zeby na wszystkich taki sam bieznik -rodzaj i glebokosc-

Teraz pytanie jakie sa najlepsze opony nie musze dodawac ze najlepiej to najlepsze i najtansze aczkolwiek wiem ze za jakosc i bezpieczenstwo trzeba zaplacic

Ale jakby ktos wiedzial gdzie mozna przez neta zamowic dobre opony w rozsadnej cenie 245/45/R18 W to bede bardzo wdzieczny

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zamykam kolego

teraz robisz z tego temat gdzie i jakie kupic opony

zacznij myslec

mieszkasz w UK

to poszukaj sobie najblizszego serwisu z oponami np kwikfit

podjedz zapytaj o ceny

a pozniej poszukaj sobie firm sprzedajacych opony na necie

zobacz gdzie maja punkty montazowe

tam sobie porownaj ceny i zamow jesli beda tanie

nie zapomnij o cenie montazu -przewaznie licza to osobno

skoro tak jak piszesz myslisz logicznie to po kij wogole ten temat zaczynales ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerem serwisu: fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.