Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałeś sam te kable i kostki w nadkolu? Pisałem wyżej co było u mnie. Też kontrolki gasły po czasie zapalały się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zdiagnozowano czujnik to go wymien. Nic innego na chwile obecna nie wymyslisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zdiagnozowano czujnik to go wymien. Nic innego na chwile obecna nie wymyslisz.

Miałem podobnie, w ciągu dwóch tygodni padły mi czujniki z lewej strony t+p.

Podaję linka do sklepu z atrakcyjnymi cenami

http://www.jmlparts.pl/96626080-captiva-czujnik-p-658.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest ten sam problem. W sobotę po burzy zaświeciły się kontrolki od ABS, hamulca ręcznego, kontroli trakcji, napędu 4x4 i górskiego zjazdu. Samochód jechał normalnie ale nie podnosiła się wskazówka od prędkości. W niedzielę kontrolki zgasły, ale co jakiś czas zaświecały się i gasły. W poniedziałek nie świeciły już w ogóle. W czwartek zaczęły migać po zapaleniu silnika, a w pewnym momencie zaświeciła się kontrolka od silnika (samochód z kluczykiem). Wybrałem się do elektromechanika, podpiął komputer i wyskoczyły błędy z komunikacją absu. Mechanik stwierdził, że jest to problem ze sterownikiem abs. Może być zalana, albo po prostu zaśniedziała. Kod błędu to: UO121. Błędy zostały skasowane, ale facet powiedział, że za jakiś czas znowu się zaświecą i konieczna będzie naprawa. Tak też się stało. Po przejechaniu 40km kontrolki znowu zaczęły migać. No i teraz nie wiem czy odkręcać koła i sprawdzać kostki (mogą być zalane przez burzę) czy od razu umawiać do elektromechanika na wymianę sterownika??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi