Skocz do zawartości
kasp67

polecam warsztat samochodowy w koszalinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Polecam warsztat samochodowy "euro auto serwis" na ul. Manowskiej obok serwisu Toyoty. Ja serwisuję swoje samochody od końca lat 90-tych. Szef jest uczciwy i zna się na samochodach. Mają nawet diagnostykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w tytule :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za polecenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mentos

xxxxxx

Edytowane przez bad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość navidas
Napisano (edytowane)

Uwielbiam taką kryptoreklamę... /kic

Edytowane przez kicaj
Kryptoreklama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jeden baran zarejestruje się żeby reklamować ten durny serwis i podzieli los pozostałych wyżej reklamujących osobników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Bad -jestem bez kompa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez gtszudi
      Panowie , w końcu kończę remont mojego miejsca warsztatowego , zamierzam zajmować się mechaniką ogólną , mam 12 - letnie doświadczenie mechaniczne , parę lat u Zdunka , Motor Centrum , BMG , Hukałowicz.

Telefon : 501 414 633

Warsztat wyposażony w geometrię komputerową , niedługo również będzie i obsługa klimatyzacji.
      Diagnostykę wykonuję Clip'em , Gutmann , Launch , VCDS.

Zapraszam

• Przez andreas45
      Witam, z początku chciał bym się przywitać ponieważ jestem nowy na forum,

mam problem ze swoim Vivaro(2,0 cdti 115km ,2009r,380 tys przebiegu(100% oryginalny),100 tys po wymianie wtryskiwaczy)

Problem pojawił się miesiąc temu, samochód stał wówczas kilka dni nie używany, później po przejechani jakiś 2 km zgasł w prawym zakręcie( kontrolka stop i "check engine"),z każdym kolejnym odpaleniem coraz częściej gasł(co kilka sekund), ledwo wróciłem do domu. Później dolałem paliwa i silnik zaczął dłużej pracować jednak pod większym obciążeniem(wyższe obroty lub górka) znów gasł ze wspomnianym błędem , wymieniłem filtr paliwa bo przypuszczałem że problemem może być "letnie paliwo" i wytrącona parafina.

Teraz problem wygląda trochę inaczej ,samochód gaśnie po odpaleniu i tak kilka/kilkanaście razy w zależności od temperatury( im zimniej tym gorzej, poniżej 0 ciężko ma zaskoczyć). Po pierwszym udanym odpaleniu samochód później pali do strzału i już nie gaśnie(przejechałem z 500 km bez żadnego problemu, zachowuje się dobrze, nie kopci, nie brakuje mu mocy), na ciepłym to samo-nie ma problemów z odpaleniem. W filtrze paliwa gromadzi się powietrze po dłuższym postoju.Wszystkie sugestie wyczytane na forum starem się zweryfikować ale nie mogę sobie poradzić nadal z tematem, mechanicy również rozkładają ręce. Pojawia się błąd P2146(zasilanie wtryskiwaczy grupy 1,można go skasować jednak po porannym odpalaniu z gaśnięciem znów się pojawia).

Poszukuje mechanika w okolicach Andrychowa/Wadowic (+50 km) który zajmuje się głównie Vivaro/Trafic i pomoże znaleźć przyczynę a nie wymieni połowę silnika bezpodstawnie. Wszelkie inne sugestie z Waszej strony mile widziane jeśli ktoś przerabiał już taki problem . Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
    • Przez kierownik26
      Witam was serdecznie i mam do was prosbę o opinię czy koszt robocizny wraz z częściami jest okey czy może przesadzony
      Zostawiłem auto u mechanika i zostało zrobione.

Łożyska przód i tył komplet z tym że z przodu wraz z piastą ( 1 piasta )
      Tarcze i klocki przód komplet , nie powiem zrobili to bardzo dobrze a i części kurier raz dwa dowiózł .

ale za całość krzyknął 850 zł

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.