Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem gdyż podczas jazdy w granicach 1-1,5 słychać rezonans powstający gdzieś z Tyłu samochodu. Nie jest to wydech, blacha termoizolacyjna, ani żaden element zawieszenia(wszystkie tuleje i gumy zostały wymienione, nic się nie zmieniło). Dodam że przez jakiś dzień nic takiego nie było, lecz tamtego dnia znów się to pojawiło gdy po zakończeniu testu na szarpakach. Może być winna temu zaślepka w bagażniku z prawej strone tam gdzie znajduje się apteczka? bo jest jeden zaczep urwany i trzyma się tylko na jednym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być winna temu zaślepka w bagażniku z prawej strone

Witam

sprawdź to, a jak dalej będzie rezonować, to weź kogoś do pomocy, niech ci trzyma gaz na tych obrotach, a ty oblukaj co tak pięknie gra

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale podczas postoju rezonans nie występuje, Tylko podczas jazdy, więc musiałbym w bagażniku siedzieć chociaż położę siedzenia i sprawdzę podczas jazdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, dopiero ostatnio odkryłem, rozmawiając z moim nauczycielem który ma ten sam problem że to podsufitka sie odkleiła, jak ja docisne rezonans ustaje. Podobno istnieje jakiś klej który przechodzi przez materiał i przywiera potem, albo jak najłatwiej ściągnać podsufitke żeby ja przykleić i jakiego kleiu użyć, może być klej do tapicerek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klej do tapicerek?

jak najbardziej, taki do klejenia gąbki w spreju. Odchylasz tapicerę- psikasz w przestrzeń pomiędzy, chwilę odczekujesz i dociskasz. wsio :)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Hugo
      Witam mam problem z oplem astra J 1.7 CDTI jak jest już rozgrzany słychać dziwny metaliczny dźwięk w okolicach rozrządu i lekkie falowanie albo nawet drgania silnika czy może to być coś związane z rozrządem ? Ma już 150tys a jeszcze nie był wymieniany ( na sprzęgle czy bez jest tak samo ) również jak dodaje gazu dzwiek też przyspiesza swoje tarcie i mocne drgania występują w granicach obrotów od 1300 do 1800. Jest w stanie ktoś stwierdzić co to by mogło być ? 
    • Przez Ciutrella
      Witam. Problem z vectrą 1.8 nie wiem czy dobrze wybrałem wersję silnika ale chodzi napewno o 16v i jest to vectra poliftowa z 99r. Auto faluje na obrotach tak od 1.5k do 0,5k. Nie ma silniczka krokowego A przynajmniej takiego jak mają starsze opelki. Przepustnicaj jest na linkę.
    • Przez Tomek1990
      Dzień dobry Wszystkim użytkownikom :) 

Nigdy nie byłem posiadaczem aut z marki Opel ale od jakiegoś czasu podoba mi się Opel Vectra C w sedanie. Interesuje mnie tylko i wyłącznie silnik benzynowy . Jeśli chodzi o wyposażenie nie znam się jakie występuje w tych modelach ale zależałoby mi na klimatyzacji i elektrycznych szybach . Nie musi mieć czujników parkowania ,  grzanych foteli . I teraz sedno pytania. Czy da się kupić zadbaną Vectre C do 10 tys zł ? Oczywiście widzę masę ogłoszeń gdzie te auta są po 8 tys jak i po ponad 20 tys dlatego bardzo mnie to ciekawi.  Jeżeli wprost napiszecie , że nie ma sensu i za 8-10 tys będzie to złom to odpuszczę . Co myślicie ? 
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.