Skocz do zawartości

Wymiana amortyzatora tylnego Corsa D 2006r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem amorki Kyb i jutro będę zakładał. Zobaczymy czy to nie problem tak jak pisze kolega Gawlak. A o nadkolach to wiem że trzeba je ściągnąć.

Musisz mieć do górnych śrub nasadkę typu torx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chyba sklep musi przyjechać do niego :) Jak niema czym odkręcić śruby to do sklepu raczej nie pójdzie żeby dopasować :)

A tak na poważnie kolego tompaul bez urazy ale jeśli nie wiesz jak i czym się do tego zabrać to szkoda nerwów i obdartych rąk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam caly samochod wziasc ze soba ? jak dopasuje ? jak kazdy sprzedawca mowi ze torxa sie nie da zmierzyc itd itd ... a nikt mi nie sprzeda zestawu zebym dopasowal a potem oddal i kupil jeden konkretny ... z tego co widzialem to pewnie e10 e11 albo e12 ... naprawde robicie afere z niczego .. gdybym potrzebowal wszystkie to bym kupil wszystkie ... potrzebuje jeden a konkretny dlatego pytam ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałem tarcze także potrzebowałem jednej konkretnej nasadki Torx,

a więc weź suwmiarkę w dłoń wejdź pod auto i zmierz łeb śruby w najszerszym miejscu i najwęższym,

zapisz wymiary i do sklepu. Sprzedawczyni wyciągnęła komplet zaczęła mierzyć najbardziej zbliżone,

aż w końcu znalazła odpowiednią, odczytała oznaczenie i sprzedała z pojedynczych.

Mam konkretną instrukcje w PDF do Corsy C, u Ciebie powinno być wszystko podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności