Skocz do zawartości

Wymiana amortyzatora tylnego Corsa D 2006r.


Rekomendowane odpowiedzi

Gawlak doskonale wiem co znaczy zbieżność i geometria ale nie będe tu wypisywał książkowych definicji.Tak napisałem bo tak potocznie w warsztacie mówimy między soba na całokształt regulacji mimo że to może nie jest poprawne określenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanowił bym się tutaj czy to jest napewno mylenie pojęć bo jak by nie było to zbieżność jest jednym z parametrów geometri zawieszenia.A że w zależności od samochodu czasem jedynym możliwym do ustawienia to swoją drogą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz zamiar mnie wkurzyc czy jak

napisalem wyraznie nie wprowadzaj w blad innych !!!

jest o tym nawet zapis w regulaminie

mam gdzies jak to nazywacie w warsztacie gdzie pracujesz

terminologia jest jaka jest i tego nie zmieniaj

 

pozniej ktos bedzie chcial ustawic zbieznosc

powie zeby ustawili geometrie

i sie zdziwi jak przyjdzie do placenia

ze musi zaplacic wiecej niz powinien

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje proszę Pana mówić prawdę i tylko prawdę.Używać tylko i wyłącznie poprawnej terminologi technicznej zaczerpniętej bezpośrednio w niezmienionej formie z encyklopedji technicznej a jednoczesnie będącej zgodną ze standardami i zaleceniami Pana Gawlaka.

Szczerze ubolewając nad popełnionym błędem z wyrazami skruchy pragnę przeprosić wszystkich wprowadzonych w błąd oraz zniesmaczonych moją wypowiedzią.

Jednocześnie poraz trzeci proponuję zakończenie tej konwersacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności