Skocz do zawartości

Zczytanie błędów metodą gaz-hamulec - błąd P0335


Gość marcel_kk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dzięki marcel_kk.

W takim razie zakupie taki jak ty, niema co przepłacać.

Jutro zakupię i coś mi się wydaje ze sam sobie wymienię.

Bo to widzę ze dość prosta sprawa. odkręcić, wypiąć a następnie przykręcić i wpiąć nowy czujnik :-)

Czy coś trzeba po tym zabiegu jeszcze robić ?

Witam, podepnę się pod post. Mam takie same objawy jak Ty, autko (też corsa c 1.7 dti) po prostu nie ma kopyta. Zamula go przy 1500 obr dopiero koło 2000 kiedy włączy się turbo czuć zryw. Dzieje się ta tylko na gorącym silniku... Na zimnym jeździ dobrze ;) Też na komputerze pokazuje błąd- czujnik położenia wału. I tu moje pytanie do Ciebie - czy wymieniłeś ten czujnik i jak się samochód po tym sprawuje? Polepszyło mu się trochę? :-)

Edytowane przez CornikV17

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie było jakiegoś znaczącego ubytku mocy bo co tu wymagać

od tych paru koni w tak ciężkiej budzie.

Jedynym objawem było zapalanie się kontrolki naprawy.

Na forum Astry z tym samym silnikiem wyczytałem że częsta przypadłość

w awarii czujnika położenia wału było że silnik się wyłączał i po ostygnięciu można było jechać dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, podepnę sie do tematu co prawda jest to temat o corsach a moje auto to agila, ale z tego co widzę to mam chyba ten sam błąd.



Dziś spotkała mnie przykra niespodzianka. Odpalając auto moim oczom ukazała się pomarańczowa kontrolka silnika, mało tego 2 dni wcześniej paliła się pomarańczowa kontrolka samochodu z kluczykiem. Odczytałem błędy metodą gaz-hamulec i jest to numer 0335 (tak mi się wydaję). Co on oznacza ?


Zauważyłem również, że auto nagrzewa się do 80 stopni i po przejechaniu około 15km nadal stoi na 80 stopniach bądź waha się lekko w górę. Może ktoś miał podobne problemy i jest w stanie mi pomóc.



Daję link do filmiku w którym sprawdzam ten błąd metodą gaz-hamulec.



https://www.youtube.com/watch?v=5pr9oSQfBYM&feature=youtu.be

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.opel24.com/topic/26000-kody-bledow-czyli-wstretna-zolta-kontrolka-silnika/

 

Temp. sprawdź termostat.

 

Wiesz że piszesz w Corsie i w dziale diesel a ty masz Agile i pytanie jaki silnik dla której jest osobny dział?Zaraz admin cię zjedzie

I do tego mało kto będzie sie bawił w logowanie aby odtworzyć twój filmik.Chcesz aby ktoś go odczytał wrzuć go tak aby był widoczny

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności