Skocz do zawartości

Relacje z Waszych Wypadków/Kolizji/Stłuczek.Foto i opis(dla przestrogi).


Gość romantyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Clio i Megane bardzo dobrze znoszą crashtesty od dawna.

 

Sasha pracujesz jeszcze w Opeku?

 

Nie, po około 5-6 latach współpracy przeniosłem się do DPD i zdecydowanie sobie tą przeprowadzkę chwale.

 

 

 

 

A wielu mówi,że auta Renault to ruchome puste kartony po mleku :rotfl: .A tu proszę :gwizd:

 

Mówią mówią, ludzie mówią dużo póki czegoś nie doświadczą, a ja w chwili dachowania miałem całe życie przed oczyma i nawet nie wiem jak to zrobiłem bo pasów nie miałem zapiętych a z fotela mnie nie ruszyło. Auto wytrzymało i dużo części jeszcze z niego wykorzystałem. Tyle, że Trafic to tak naprawdę Vivaro, bo to ponoć Opla projekt był ale na częściach Renault. Zresztą kto to naprawdę wie, bo na każdym nawet kablu jest znaczek renault, na desce od spodu, na każdym plastiku, drzwiach, rolkach, zamkach ... wszędzie.

Edytowane przez Sasha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Głupota ludzka nie zna granic!! :wow: :wow: :niie: :niie:

Był tak pijany, że nie zauważył zakrętu pod wiadukem. Jadąc zbyt szybko, najpierw stracił panowanie nad kierownicą, a następnie uderzył w mur. Badanie wykazało, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie._MG_0716.JPG.jpg

 

_MG_0721.JPG.jpg

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kiedyś zasnął za kółkiem 120km i drzewo niestety teraz nie ma lewej ręki i nogi po tym zdarzeniu:

http://www.strazdrawsko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=276:wypadek-w-okolicach-ginawy&catid=1:interwencje&Itemid=55

A straż szukała akumulatora pod maską żeby odłączyć!

A tutaj moje:

http://moto.lca.pl/legnica,news,29181,Wypadek_na_Jaworzynskiej_Cztery_osoby_ranne.html

Piękna pogoda, prosta droga słońce tak mnie oślepiło że kompletnie nie widziałem co jest przede mną i przy 80km bez jakiejkolwiek reakcji (nie wcisnąłem nawet hamulca) wjechałem w mietka.

Edytowane przez koni2305

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piękna pogoda, prosta droga słońce tak mnie oślepiło że kompletnie nie widziałem co jest przede mną i przy 80km bez jakiejkolwiek reakcji (nie wcisnąłem nawet hamulca) wjechałem w mietka.

Na foto to chyba ''mietek''gorzej na tym wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności