Skocz do zawartości

Warsztat Kraków - jaki wybrać?


Gość Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

Mam prośbę może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak trafić do chłopoaków z Jaro.

Wiem że jest na terenie Namarolu przed tamą na Dąbiu. (jadąc od Nowowhuckiej po prawej czy po lewej)

Czy można tam dojechać od Portowej ?

Z góry dziękuję za informację

Pozdrawiam Sebastian

Edytowane przez sebakrk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

już ci mówię bo sam straciłem sporo czasu

wjazd jest od ulicy Portowej. Jadąc Stoczniowców od stopnia wodnego skręcasz w pierwsza w prawo, dojeżdzasz do końca i masz tylko możliwość lewo - prawo, skręcasz w prawo pod wiadukt, przejeżdżasz pod i zaraz masz bramę ze szlabanem - wjazd na teren zakładu. Meldujesz się na bramie, u portiera mówisz że do serwisu opla. Tam ci Pan powie jak jechać, generalnie, w prawo, potem w lewo a potem prosto, z lekkim łukiem w prawo aż znajdziesz na końcu szereg opli...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ci mówię bo sam straciłem sporo czasu

wjazd jest od ulicy Portowej. Jadąc Stoczniowców od stopnia wodnego skręcasz w pierwsza w prawo, dojeżdzasz do końca i masz tylko możliwość lewo - prawo, skręcasz w prawo pod wiadukt, przejeżdżasz pod i zaraz masz bramę ze szlabanem - wjazd na teren zakładu. Meldujesz się na bramie, u portiera mówisz że do serwisu opla. Tam ci Pan powie jak jechać, generalnie, w prawo, potem w lewo a potem prosto, z lekkim łukiem w prawo aż znajdziesz na końcu szereg opli...

 

Powoli, uściślijmy jadę od strony Alei Pokoju/Ofiar Dąbia zjeżdzam z tamy i skręcam w PRAWO w Portową tak ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytujesz siebie? ;)

 

jadąc od Polinaru i Ofiar Dąbią skręcasz w pierwszą w prawo po zjeździe z mostu, PRZED skrzyżowaniem z Nowohucka droga zakręca w prawo i jedziesz w kierunku przeciwnym do tego na Stoczniowców, na końcu masz drogę główna w lewo i podporządkowaną w prawo. Skręcasz w prawo, przejeżdżasz pod wiaduktem/mostem - przed sobą masz po prawej zamknięta bramę, po lewej "w tunmelu" wjazd ze szlabanem - podjeżdżasz pdo szlaban , wychodzi portier - mówisz co i gdzie...

 

tu masz wjazd ze szlabanem https://maps.google.pl/maps?q=50.052396,19.979093&num=1&t=h&z=18

a tu warsztat https://maps.google.pl/maps?q=50.051308,19.983379&num=1&t=h&z=18

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytujesz siebie? ;)

 

jadąc od Polinaru i Ofiar Dąbią skręcasz w pierwszą w prawo po zjeździe z mostu, PRZED skrzyżowaniem z Nowohucka droga zakręca w prawo i jedziesz w kierunku przeciwnym do tego na Stoczniowców, na końcu masz drogę główna w lewo i podporządkowaną w prawo. Skręcasz w prawo, przejeżdżasz pod wiaduktem/mostem - przed sobą masz po prawej zamknięta bramę, po lewej "w tunmelu" wjazd ze szlabanem - podjeżdżasz pdo szlaban , wychodzi portier - mówisz co i gdzie...

 

tu masz wjazd ze szlabanem https://maps.google.pl/maps?q=50.052396,19.979093&num=1&t=h&z=18

a tu warsztat https://maps.google.pl/maps?q=50.051308,19.983379&num=1&t=h&z=18

 

Dzięki za wyczepujący opis :)

Trafiłem bez większych problemów, choć bez twojej pomocy nie byłoby tak łatwo. Jak wjechałem na teren stoczni to normalnie czułem się jak na poligonie

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki mam nadzieję że się nie zawiodę na jakości obsługi ale sądząc po opiniach w internecie nie powinno być kłopotów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołączam się do pochwał JA-RO.

Robiłem u unich na razie proste rzeczy - simerbloki tył i przód. Ale przy okazji wyszło, że tylne amortyzatroy mają mocowania takie sobie i przydałoby się je przy tej okazji wymienić. A ponieważ przy wymianie tylnych simerbloków amory i tak były zdjęte, to policzyli mi tylko koszt amortyzatorów bez wymiany. Czyli mają rozsądne podejście, bo 1 zadowolony klient to 10 kolejnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak do nich trafiłem pierwszy raz to byłem przygotowany i chciałem pół auta wymieniać :-) powiedzieli co trzeba, co trzeba pamiętać a czym się nie przejmować... i z.wielkiej góry zrobił się przegląd z wymianą oleju :-)

 

Tapatalk u mnie...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strychalski

Drodzy Państwo, a zna ktoś może zakład Wszołek http://witkowicka54.pl/ ? Byłem u nich wczoraj ze swoim Asteriksem na przeglądzie, normalnie przechodziło bez żadnego zająknięcia bo staram się robić co jest do zrobienia, a tutaj już tak gładko nie było... Na końcu po okazało się, że jest tak naprawdę z autem wszystko w porządku i mogę jechać... pomimo, że do pomyśleć trzeba będzie pewnie za jakiś czas za nowymi tulejami na wahaczach, lewym i najlepiej obydwoma amortyzatorami z tyłu no i poza tym jeszcze coś by się znalazło. Miał ktoś z was z nimi podobną historię? Czy jest się czym przejmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności