Skocz do zawartości
nekroskop

Sintra Disel - sprzęgło problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No i stało sie od jakiegos czasu miałem wrażenie , że sprzegło się ślizga , ale manewrując odpowiednio pedałem gazu udawało się jakoś dojechać do celu , czasem pod górke było to może denerwujące , ale sintrunia jakoś szła. Niestety szukanie sprzegła i docisku w sklepach zakończyło się w moim przypadku fiaskiem nikt nie ma nigdzie nie ma jednyie na allegro używane . Jedynie z czym nie ma problemu z zakupem to wysprzęglik. Jadać ostatnio wyczułem , że sprzęgło zbiera strasznie wysoko i efekt ślizagania jakby narastał a apogeum osiągnąłem jadąc pod górkę w 6 osób z bagażami kiedy temperatura skoczyła mi do prawie 100'C i czuc było smród palonego sprzęgła. Tu pytanie czy wymiana samego wysprzeglika cos by dała ? Może jakieś odpowietrzenia , dolanie płynu ??? Bo na cud, zeby dostać nowa tarcze i docisk przestałem liczyc. Wczoraj przejechałem się kawałek licząc na modul samonaprawczy :-) i kicha sprzęgło zbiera praktycznei na końcu i tak jakby jechał na półsprzęgle , wycie a auto ledwo jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestes pewien ze nigdzie nie ma ??

tez mialem problem ze sprzeglem do vectry 2,6 v6

kupilem w Warszawie musiabym poszukac adresu do goscia

zalatwia wszystko co mozliwe LUKa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na stronie moga miec ale nie w magazynie

przed chwila sprawdzilem inny sklep i nie mieli

wpsiac numer czesci w google i dzwonic

624 3048 09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem maile do kilu sklepów internetowych i odpowiedź zawsze była taka sama brak części - brak mozliwości zamówienia. szukałem LUKa , Valeo nic. Niestety zestaw był robiony tylko pod Sintre.

Zamówiłem je nawet na https://www.rockauto.com/catalog/catalog.php gdzie mieli wpisane ze wysylka z opoznieniem. Niestety okazalo sie, że też nie ma tam tych cześci.

Z ciekawości zadzwoniłem na podane wyzej numery i z uzyskanego info LUk wycofał referencje i sama pani powiedziala , że sprzęgło praktycznie nie do dostania.

A czy ktoś ćwiczył regenerację .... ?

na allegrogo znalazłem takie ale wiem to czy będzie dobre ?? nie znam się

http://allegro.pl/sprzeglo-tarcza-plus-docisk-opel-sintra-2-2-dti-99-i3412939047.html

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Przede wszystkim dobrze odpowietrz układ. Okładziny tarczy nabijałem w Świdnicy (f-ma Metalowiec) ok.100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem maile do kilu sklepów internetowych i odpowiedź zawsze była taka sama brak części - brak mozliwości zamówienia. szukałem LUKa , Valeo nic. Niestety zestaw był robiony tylko pod Sintre.

Zamówiłem je nawet na https://www.rockauto.com/catalog/catalog.php gdzie mieli wpisane ze wysylka z opoznieniem. Niestety okazalo sie, że też nie ma tam tych cześci.

Z ciekawości zadzwoniłem na podane wyzej numery i z uzyskanego info LUk wycofał referencje i sama pani powiedziala , że sprzęgło praktycznie nie do dostania.

A czy ktoś ćwiczył regenerację .... ?

na allegrogo znalazłem takie ale wiem to czy będzie dobre ?? nie znam się

http://allegro.pl/sprzeglo-tarcza-plus-docisk-opel-sintra-2-2-dti-99-i3412939047.html

Hej , a zkąd jesteś ? Jak z Wawy to mogę podać namiary zakładu , który dobrze regeneruje tarczę i dociski .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie może namiary w tym temacie na te zakłady - za jakiś czas ktoś będzie w potrzebie, to będzie wiedział gdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi