Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak myślicie, ile czasu może zając wymiana drzwi kierowcy w całości a oplu astrze III? możliwe że to aż 4 dni?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

technicznie 1 dzień (chyba, że dochodzi lakierowanie)

natomiast terminy warsztaty mają różne, bo zazwyczaj w kalendarzu planują kilka aut a nie jedno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki!

właśnie zastanawia mnie to, że serwis będzie trzymal moje auto przez 4 dni a ma jedynie wymienić drzwi w całości, więc zawiesić nowe, bez opcji lakierowania.czy to nie dziwne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może muszą takie drzwi sprowadzić, weź to pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego przełożyć mechanizmy , uszczelki , elektrykę, szybę ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki chłopaki!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się tylko tak wydaje,że tak łatwo i szybko wymienisz drzwi :rotfl: .Najgorsze jest ustawienie bo potem klient się skarży,że przy większej prędkości świszcze i gwiżdże uszczelkami :gwizd: .

Radzę to sprawdzić przy odbiorze auta z warsztatu,bo jest to najczęstsza usterka po wymianie lub lakierowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Davids28
      Hejka.
       Mam pytanie co do auta. Jak zauważyłem rano ostatnio jak jest chłodno to nie mogę wbić żadnego biegu. Szczególnie wsteczny. Jak dociskam kilka razy sprzęgło to wskoczy bieg 3potem 4 potem 1 ...najgorzej wsteczny Ale idzie. Jak jadę już to jest wszystko dobrze. Wchodzą jak marzenie.  Pytanie co jest grane. Z początku myślałem że olej do skrzyni biegów muszę wymienić. Ale dziś zobaczyłem że pedal sprzęgła zostaje do połowy w dole. Nie wraca do pozycji do góry. Nie mam pojęcia ile to kosztuje i co to jest. Poradzić proszę co i ile. Dziękuję z góry. 
    • Przez Czarek K.
      Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Astry G Kombi od 10 lat :)
      Mam głupi problem ale proszę o poważne odpowiedzi!

Po raz pierwszy muszę wymienić żarówkę od stopu, w lewej tylnej lampie.....  Wszystko proste prawda?? odpiąć kostkę, odkręcić dwie duże białe nakrętki i wyciągamy.

Otóż jedna z tych nakrętek kręci się razem ze szpilką/śruba w lampie !!! 

Jak mam teraz wyciągnąć lampę????

Jakieś pomysły??

Pozdrawiam!
    • Przez zbysiorek123
      Cześć,
      znowu mam problem więc piszę. Zastanawiam się czy to już kolejny sterownik chce paść czy przewody. 
      A mianowicie w ciągu 4 miesięcy kupiłem 3 sterowniki i na każdym po jakimś czasie był ten sam problem.
      Na aktualnym sterowniku przejechałem jakieś 10 000 km ( po naprawie w elektro-bip ) i wyskakuje mi kontrolka by jechać do serwisu..  (samochód z kluczem ) .
      Lista błedów na zdjęciu. Po usunieciu wracają. 
      Teraz tak, albo mam takie szczeście do sterowników.... albo przewody..
      I teraz pytanie jak je sprawdzić jest ich cała masa jakieś pomysły ?
      Piny są całe niezaśniedziałe próbowałem szukać ale są sztywne w peszlu . I nie wiem co teraz znowu sterownik ( oddać go na gwaracje ? jak stwierdzą że to nie sterownik to place 300zł za sprawdzenie tak jest napisane w warunkach gwaracji...
      Lecz jak przyszedł sterownik naprawiony to przez te 10 000 km było wszystko ok.

licze na sugestie 
      pozdrawiam

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.