Skocz do zawartości
adam-and1

tłumik końcowy Signum 3.0 V6 CDTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Muszę niestety zainwestować i kupić tłumik końcowy do signuma 3.0 v6 177 koni - podwójny ...

Problem w tym, że nie jest tak łatwo go po prostu kupić - w ASO mają cenę 2100 zł ! sick ...

czy ktoś z Was orientuje się gdzie kupię tłumik końcowy do Signum 3.0 V6 CDTI 177 km ??? będę wdzięczny za każdą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i cóż. Znów muszę poprosić o VIN, bo nie wiem jaki dokładnie masz silnik. Generalnie to kupując takie auto, raczej chyba liczyłeś się z tym, że jego serwisowanie może być droższe niż np. Astry :) Taki tłumik (a raczej dwa tłumiki) będzie na pewno droższy od standardowego:)

Wstępnie cos patrzyłem, rzeczywiście obraca się to wokół tej kwoty, którą podajesz. Cos jednak powinno dać się urwać. Musze jednak wiedzieć dokładnie o którym rozmawiamy, bo też są dwa rodzaje. Zastanów się też jak długo wytrzymał ten fabryczny tłumik i czy inwestycja w kolejny oryginał nie będzie dobrą inwestycją :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem cena jest ale z dostępnością gorzej :)

A może jakiś sportowy ? Np. Ulter?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dostępnością, nie jest źle, coś tam jest w Niemczech, do tygodnia by było. Gorzej, ze nadal nie wiem jaki konkretnie nr. mam sprawdzać. :niie: Nadal proszę o VIN :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

numer VIN: W0L0ZCF4841020966

będę wdzięczny za pomoc - prawdopodobnie mój signum to wersja sport - tłumik z tyłu ma podwójną końcówkę - chromowaną.

Edytowane przez adam-and1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, masz wersję sport. Taki tłumik, wyjściowo kosztuje 2077 zł i nie ma problemu z dostępnością, w 48 godzin mam go na magazynie. Cena wyjściowa to istotnie 2077 zł, zgodnie z obietnicą, rabat dla Forumowicza, w tym przypadku 15% co daje nam ok 1765 zł. :) Za oryginał :)

Co Ty na to ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadza się 1765 zł brzmi lepiej niż 2077 zł - dam znać za ok 7 dni co i jak ponieważ mam znajomego mechanika i może na jego kartę w intercarsie uda się taniej kupić - ale napewno się odezwę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi