Skocz do zawartości

Brak tylnych świateł przeciwmgielnych


Gość andmich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W mojej antarze jakoś znikły tylne światła przeciwmgielne, nie wiem jak to się stało.

Włączając je zapala się kontrolka na desce ale do żarówek prąd nie dochodzi. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są ok komputer też nic nie wykazał żeby był jakiś błąd.
Czy może jest jakiś przekaźnik do tych świateł? A może ktoś miał podobny przypadek?

 

Proszę o pomoc bo zbliża się taki okres kiedy trzeba będzie ich używać :-)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że światła przeciwmgielne były i nagle zniknęły .. dlaczego pytam .. po pierwsze często zdarza się, że we wtyczce z haka jest mikro wyłącznik .. czasami się zawiesza, a nowe systemy mają tak, że gdy wyłapują podłączenie we wtyczce haka wtedy wyłączają światło przeciwmgielne samochodu przenosząc ten sygnał na przyczepę. Zdarza się jeszcze coś takiego, że oryginalny hak jest 16 pinowy a większość przyczepek/przyczep ma jeszcze system 9 pinowy do podłączenia służy przejściówka, która czasami pozostaje we wtyczce .. wtedy ten mikro wyłącznik też będzie powodował brak świateł przeciwmgielnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rozumiem, że światła przeciwmgielne były i nagle zniknęły .. dlaczego pytam .. po pierwsze często zdarza się, że we wtyczce z haka jest mikro wyłącznik .. czasami się zawiesza, a nowe systemy mają tak, że gdy wyłapują podłączenie we wtyczce haka wtedy wyłączają światło przeciwmgielne samochodu przenosząc ten sygnał na przyczepę. Zdarza się jeszcze coś takiego, że oryginalny hak jest 16 pinowy a większość przyczepek/przyczep ma jeszcze system 9 pinowy do podłączenia służy przejściówka, która czasami pozostaje we wtyczce .. wtedy ten mikro wyłącznik też będzie powodował brak świateł przeciwmgielnych.

no właśnie nie mam żadnej przejściówki założonej, sam nawet wczoraj zakładałem taka przejściówkę żeby sprawdzić czy coś nie przyblokowało i nadal taki sam efekt nadal brak świateł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności