Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez laciatyy
      Witam, mam pewne pytanie odnośnie rejestracji Anglika po przekładce rejestrował ktoś? Może coś zrobię złe. Przekłada zrobiona w 100% razem z otwieraniem maski i siedzeniami. Gdy pojechałem do stacji okręgowej obok miejsca mojego zamieszkania diagnosta zaczął się wypytywać, powiedziałem stanowczo ze auto przyjechało na kołach i żadnej przeróbki nie robiłem, kupiłem go w takim stanie. Zażądał potwierdzenia od serwisu Opla, możecie mi coś poradzić? Czy sprawa jest przegrana? Trochę szkoda bo auto naprawde w dobrym stanie.. pozdrawiam 
    • Przez diVid
      Witam,
      Posiadam w motorówce silnik z Opla Kadetta - Diesel 1.6D - GM 16DA. Mam pytanie czy posiada ktoś instrukcję serwisową do tego samochodu/silnika. Potrzebuję przede wszystkim informacji do ustawienia rozrządu (chociaż i tak już sporo na forum znalazłem), ale na pewno przyda się też na przyszłość.
      Z góry dziękuję za pomoc!
      Dawid
    • Przez Piter_003
      Witam, mam na oku całkiem fajny egzemplarz Rekorda E1 3 drzwiowy sedan. Myślałem żeby zrobić go na daily, więc chciałbym wrzucić 2.5 V6 z Omegi B. O wiele łatwiej znaleźć części i z "nowszymi" silnikami mam więcej doświadczenia.
      I tutaj mam pytanie, czy są gdzieś dostępne rysunki techniczne zawieszenia obydwu modeli? Myślałem żeby w jakiś sposób przeszczepić wózek przedni razem z silnikiem. Wydaje mi się, że konstrukcja byłaby nieco bardziej wytrzymała, nie wiem jak seryjny wózek Rekorda poradziłby sobie z ciężarem V6.
      Macie jakieś linki, albo cokolwiek z rozstawem mocowań itp.?
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.