Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ad1zyo
      Witam. Mam pytanie mam Corse C po lifcie 2005rocznik. Musze wymienic zderzak czy da rade zamontowac tam zderzak sprzed liftu? Ogolnie wydaje mi sie, ze sa tylko dwa radzaje zderzaka jesli chodzi o podobne roczniki wiec wydaje mi, ze to co napisalem wystraczy do udzielenia odpowiedzi. Chce wstawic zderzak widoczny na zdjeciu

• Przez Czarek K.
      Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Astry G Kombi od 10 lat :)
      Mam głupi problem ale proszę o poważne odpowiedzi!

Po raz pierwszy muszę wymienić żarówkę od stopu, w lewej tylnej lampie.....  Wszystko proste prawda?? odpiąć kostkę, odkręcić dwie duże białe nakrętki i wyciągamy.

Otóż jedna z tych nakrętek kręci się razem ze szpilką/śruba w lampie !!! 

Jak mam teraz wyciągnąć lampę????

Jakieś pomysły??

Pozdrawiam!
    • Przez gadgetPDZ
      Cześć,
      chciałbym wyczyścić, a w ostateczności zaślepić EGR w Merivie A 1.7CDTI (2004). Przeszukałem google i niestety większość informacji i instrukcji  o położeniu EGR jest do silników benzynowych. Powiedzcie proszę, gdzie znajduje się EGR w tym modelu? Czy demontaż jest prosty? Czy po zaślepieniu komputer zacznie wyrzucać check engine? Dodatkowo trafiłem na kilka informacji o tym, że wyciągając EGR należy spuścić płyn z chłodnicy. Czy to prawda? Proszę o pomoc
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.