Skocz do zawartości

Miejsce Montażu cb radio Opel Astra G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Szybkie pytanko związane z miejscem dla cb radio ??? Powiedzcie gdzie mam go zamontować nie wchodzą w gre pułeczki na desce te od radia ??? Gdzie mam je zamontować ???:wesoly:!:?:!???!???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam przymocowane do schowka po lewej stronie, nazywa sie to chyba schowek na rękawiczki ??? Radyjko nie rzuca sie w oczy, jak wysiadasz otwierasz schowek i nie widać radia :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

JA MAM VECTRE A I RADYJKO ZAMONTOWAłEM NA KLAPCE OD BEZPIECZNIKóW, A MIKROFON PODWIESIłEM OOK WłąCZNIKA SWIATEł. NIE PRZESZKADZA W SIADANIU I WYSIADANIU Z SAMOCHODU I JEST POD RęKą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W necie znalezione :

 

1. miejsce montażu CB w astrze II http://www.foto.cb.nio.pl/thumbnails.php?album=78

 

2. miejsce montażu CB w astrze II http://www.foto.cb.nio.pl/thumbnails.php?album=33

 

3. spotkałem się także z takim rozwiązaniem jak montaż CB z lewej strony kierownicy, w schowku zwanym "na rękawiczki". Po otwarciu w/w wymienionego schowka ukazuje się radyjko, ze schowka wystaje kabelek od gruszki, a sama gruszka zamontowana jest na górnej kratce went.

 

 

Ja osobiście zamontuje w półeczce, w kokpicie w/g 2 sposobu w/w , tylko , że planuję radyjko włożyć głębiej , tak aby go nie było widać. Niebawem wrzucę fotki , jak to wygląda u mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Najlepiej żeby nie było radia widać, czyli schowek po lewej stronie lub głęboko we wnęce pod radiem, ewentualnie kupić podłokietnik ze schowkiem i tam trzymać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a osobiście zamontuje w półeczce, w kokpicie w/g 2 sposobu w/w , tylko , że planuję radyjko włożyć głębiej , tak aby go nie było widać. Niebawem wrzucę fotki , jak to wygląda u mnie.

Ciężko Ci będzie umieścić je głębiej. Tam jest nagrzewnica czy coś i nie da rady głęboko. Ja też mam tam zamontowane to chyba najlepsze miejsce ale jest włożone normalnie jak radio. Kupiłem półeczkę i w niej zamontowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a osobiście zamontuje w półeczce, w kokpicie w/g 2 sposobu w/w , tylko , że planuję radyjko włożyć głębiej , tak aby go nie było widać. Niebawem wrzucę fotki , jak to wygląda u mnie.

Ciężko Ci będzie umieścić je głębiej. Tam jest nagrzewnica czy coś i nie da rady głęboko. Ja też mam tam zamontowane to chyba najlepsze miejsce ale jest włożone normalnie jak radio. Kupiłem półeczkę i w niej zamontowałem.

 

Jestem już po montażu radyjka w swojej astrze. Na dniach zrobie fotki jak to wygląda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamontowałem pod radiem w pułeczce ale... Zakupiłem drugą pułeczkę (za całe 30 zł) i wyciąłem w niej dziurę z tyłu po to żeby radio elegancko weszło na głębokość. Jest idealnie schowane. Kłopot był z dzwiękiem gdyż głośnik jest od spodu ale poradziłem sobie z tym podkładając pod radio kabel zasilający do zapalniczki. W ten sposób pozbyłem się nadmiaru kabla i rozwiązałem problem z dzwiękiem. Potem poszedłem jeszcze dalej i zamontowałem dodatkowy głośniczek a zasilanie podpiąłem bezpośrednio do akumulatora. Teraz jest gites majonez.

 

Jedno ale. Mam asterke g bez klimy. Mój brat ma z klimatyzacją i ten patent nie działa tzn radio się nie mieści na głębokość. Radio to Alan 100+ Midlanda.

 

Jak się troszkę ogarnę to wyśle zdjęcia (jeżeli to jeszcze kogoś interesuje) Nawet rozmontuje pułke żeby pokazać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności