Skocz do zawartości

[CORSA D] Dobór felg


Gość Ewah

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę napisać czy te felgi będą pasowały do mojego autka i opon :)

 

SAMOCHODZIĆ: CORSA D 1,3 cdti van rok 2007

opony jakie mam: 185 65R15 88T

 

Felgi jakie mogę nabyć:

 

BORBET 4x100 / ET40 / lk 100 / CA65535 K1 / 6 1/2 jx15h2si 11

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ewa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdz jeszcze czy Twoje stare felgi maja 4 otwory na sruby.Z tego co pamietam sa jeszcze wersje na 5 srub(chyba sa to 16" felgi) do CD.Ale mysle ze tak oczywiste sprawy wychwycisz na samym poczatku zakupu felg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat żeby nie smiecić czy do mojej corsy opc (17 cali felga seryjna) będzie pasowała dojazdówka taka jak poniżej ? z góry dzięki za pomoc

 

 

Koło dojazdowe

zapasowe

dojazdówka

 

OPEL

 

16"

VECTRA

ZAFIRA

OMEGA

SIGNUM

ASTRA III

 

rozstaw śrub -5x110

piasta -65mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti111?.Z checia bym Ci pomogl ale przykro mi nie w tym temacie.Nigdy sie nie bawilem w temacie dojazdowka itp.Poszperaj w necie,moze znajdziesz jakies ciekawe informacje.Wg mnie zakup dojazdowki mija sie z celem.Jedziesz na niej jak na kole od roweru z ograniczona predkoscia.W niektorych sytuacjach autko jest niestabilne i dziwnie sie zachowuje(trzeba bardzo uwazac przy hamowaniu).Nie ma to jak pelnowymiarowa fela zapasowa w bagazniku.Ja kupilem swoja CD bez felgi bo fabryka nie dala :zdziwko:.Zamiast zapasowki zamontowali kompresor ze sprayem oraz odpowiednimi koncowkami.On nadaje sie tylko w przypadku malej dziurki w oponie (gwozdz itp).Jezeli uszkodzenie opony jest powazniejsze jest bezuzyteczny.Olalem takie polsrodki i kupilem pelnowymiarowa felge.

Pozdrawiam i zycze milego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość marszal1990

Witam:-)

Podepnę się pod temat. Otóż noszę się z zamiarem kupna alufelgi do corsy D rocznik 2009, gdyż mam felgi 15 cali stalowe. Chodzi mi i to czy lepiej będzie kupić 16 albo jeśli podejdzie to 17 cali. Felgi. Mocowane są na 4 śruby, więc rozstaw mam chyba 4x100. A oprócz tego jaki potrzebuję ET i jakie opony dobrać.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr
Każda dojazdówka 16cali z odpowiednim rozstawem śrub będzie dobra, ale tylko po to, żeby dojechać do wulkanizatora.

Nic dodać/nic ująć.W pełni wyczerpująca odp.

Na stronach intern.wielu firm produkujących felgi można dopasować felgi do marki/modelu auta

Edytowane przez romantyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności