Skocz do zawartości
iwan955

czy będzie pasował wentylator chłodnicy od diesla w benzynie Astra J IV A16XER

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy dopasowania wentylatora chłodnicy do Astry J 1.6 AXER. W moim wentylatorze nadpaliło się uzwojenie i teraz pali bezpieczniki więc postanowiłem go wymienić na inny. W sprzedaży są wentylatory do diesli i benzyniaków, na oko różnią się np: numerami katalogowymi bosh ale wyglądają tak samo. Wiem, że mój posiada trzy biegi prędkości obrotowej pracy. Czy można podmienić go z innej Astry J od innego silnika. Potrzebuje sam wentylator z rezystorem gdyż posiadam obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli są w sprzedaży to kup taki jak powinien być, po co kombinujesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez skydive
      witajcie
      po 120tys (od ostatniej kapitałki silnika ) na LPG doszło do katastrofy
      Astra dzielnie służyła 260tys z czego 240tys na LPG
      mechanik odradza kolejna kapitałkę i proponuje wymianę głowicy z zaworami
      czy któryś z kolegów dysponuje takowa, lub zna kogoś kto posiada?
      bardzo dziękuje za pomoc, bo auto potrzebne do życia a bez serca sprawnego stoi....

• Przez Opel Astra h 1.6 85kw
      Witam. Mam takie pytanie, gdy zatankuje do pełna maksymalnie zrobię na zbiorniku 700 - 800 km...... Mam problem z sonda lambda pierwszą przed katalizatorem. Może on zwiększać spalanie? Ile wam pali Astra z takim silnikiem hatchback? Dodam że jeżdżę po autostradzie z prędkością 120 130 km 
    • Przez qpik
      Od pewnego czasu na wolnych obrotach słychać cykliczny dźwięk syczenia dochodzący z okolic przepustnicy (a przynajmniej tak mi się wydaje). Czy wie ktoś co to może być? Samochód chodzi OK, komputer nie pokazuje żadnych błędów. Czy taki dźwięk może wydawać odma? Jeżeli tak to jak ją sprawdzić.
      Wrzucam nagranie gdzie wszystko słychać, proszę też o opinie czy nie słychać też jakiś innych niepokojących dźwięków:

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.