Jump to content
Sign in to follow this  
mgoornik

Wymiana żarówek - opadnięte wskazówki licznika

Recommended Posts

Witam!

Właśnie wróciłem z garażu a wymieniałem żarówki w desce rozdzielczej. Po wymianie w liczniku i wyczyszczeniu kurzu spod szybki podłączyłem wtykę i przekręciłem kluczyk. Wszystkie kontrolki świeciły się jak zwykle, natomiast wskazówka temperatury i prędkościomierza spadły poniżej minimalnej wartości. Wskazówka paliwa jest ok. Próbowałem odłączać akumulator, trochę pojeździć (prędkościomierz zaniżał a temperatura się nie podnosiła), przesuwać wskazówki wyżej (po włączeniu zapłonu spadały), Pomocy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś miał taki sam problem kiedyś: Nie wiem co było powodem tego opadnięcia wskazówek (może fakt ze w trakcie montażu żarówek brat odłączył akumulator), ale rozwiązanie jest bardzo proste- włączyć zapłon wyciągnąć wskazówki i włożyć jak trzeba. Namęczyłem się sporo bo sprawdzałem nawet ścieżki na płytce a rozwiązanie takie proste ;-) Aaaa wskazówki wyciągają się dosyć ciężko ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.