Skocz do zawartości

Mały SUV, jego wady, zalety i ...


Gość silvo44

Rekomendowane odpowiedzi

nie po to kupuje się takie auto by potem jeździć na codzień z boksem albo z przyczepką

Ja na przykład na codzień w bagażniku wożę powietrze + w kabinie moje szanowne 4 litery. Raz czy 2 razy w miesiącu gdzieś się zrobi wypad - Astra kombi starcza na 4 osoby + psa. Nie wiem czy istnieje osoba, która codziennie wykorzystuje całą przestrzeń bagażową swojego auta. No chyba, że nim zarobkuje, ale to inny temat - wtedy bierze się albo Combo albo innego woła do roboty. Tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No tak, idąc Twoim tropem myślenia lepiej jeżdzić Żukiem niż Mokką, zawsze można lodówkę wsadzić. A wsadz do insigni lodówkę? Raz na kilka lat kupuje się lodówkę, bez sensu kupować samochód nie myśląc o tym, że kiedyś trzeba kupić lodówkę:)

Edytowane przez Buzka23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz żuka to czemu nie... twoja sprawa czym jeździsz.

Chyba że kupujesz duże auto by się pokazać...

Ja mokkę nie kupię choć nic złego poza tym co napisałem o wątpliwościach nie mogę powiedzieć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

...... a mi ze współczesnego "Żuka" nie chce się wyłazić.

Przesiadka z takiego nowego MB Sprintera/ VW Craftera do mojej starej Vectry to "trauma" pod każdym względem :devil:

Przede wszystkim zrozumiałem naprawdę wygodny samochód to ten, do którego się wchodzi, a nie wsiada, a w środku między siedzeniami można se stanąć wyprostowanym :jupi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie w rodzinie Crafter i to 6 latek:) Bardzo fajnie się tym jezdzi. Jednak nie jestem przekonany czy na dłuższą metę jest to wygodny środek transportu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dluzsza mete w sensie lat, przebiegu dziennego czy ogolnego?raczej ta mokka w niczym nie dogoni craftera ktory jest stworzony do dlugich tras

przy zakupie lodowki jest transport gratis ale nie o to chodzi bo jak napisal kicaj miejsce bagaznika mozna powiekszyc przyczepka czy roof boxem lecz miejsca w srodku nie zmienisz,mysle ze w 70% aut problemem jest szerokosc a nie ile pasazer z tylu ma miejsca w mm od kolana do fotela przed nim,chodzi mi o miejsce z przodu,byc moze jestem inny ale lubie rozwalic sie na tunelu srodkowym ktory ma okolo 25cm i wygodnie rozsiazc w fotelu. nie wyobrazam se jazdy z oganicznikiem szerokosci siedzenia jaki zastosowano w aucie z tematu i nazwano to podlokietnikiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość lukasz.zst

Mamy rok 2015

Proszę o pomoc w wyborze auta i silnika

Mam 200 cm wzrostu i padło na Opla Moke LPG lub Merive LPG

100% jezdże sam autem w 90% po miescie a 10% po autostradzie

Jak wam sie spisuje opel moka i ile zaplaciliście za auto

Ja w listopadzie jezdziłem w Gdańsku Merivą LPG z wypożczalni to za 72 zl robilem 400 km

Myslałem teraz o zakupie Fiata 500X z LPG lub suzuki vitara premium 4x4 ( 2015)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 200 cm wzrostu

Ja 191 i mam nad głową ponad 10cm miejsca, a fotel lekko podniesiony. Zmieścisz się :-)

 

 

 

Jak wam sie spisuje opel moka

U mnie rewelka.

 

 

 

ile zaplaciliście za auto

Z upustem pracowniczym 79000,- plus dodatkowo koła zimowe, chlapacze, dywaniki ori i wykładzina bagażnika. Cennikowo musiałbym dać coś koło 93000,-

 

 

 

Myslałem teraz o zakupie Fiata 500X z LPG lub suzuki vitara premium 4x4 ( 2015)

Z pewnością nie będą tak tanie w utrzymaniu jak Opel.

 

P.S.

Tylko o Oplu Mokka: http://mokkaforum.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz.zst

Witam

Bardzo dziekuje za odpowiedz ale cena mnie przerażą 93 tys.zł

Cena wedlug mnie na ta klase auta jest mega mocno przesadzona

Jak wejdziesz sobie np w cennik fiata

Fiat 500 x wersja 1.6 ten nowy silnik , wyposażenie LOUNGE ( nawet masz biksenony )

Cena jest 72500 dilerzy daja rabat 5 tys.zl dodatkowo daje 67500zł + lpg 3,5 tys.zł daje 70 tys.zl

http://cenniki.fiat.pl/cenniki/fiat/500X/500X_CITY_LOOK_cennik.pdf

To samo jest z sx4cross tam niema lpg tylko jest osczedny silniki

Auto z 2014 z napedem 4x4 biksenony, navi 73500zł

A co sadzisz o opel Meriva lpg bo tu dostałem rabat u mojego dilera 15 tys.zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności