Skocz do zawartości

Czas oczekiwania na opla mokke


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe bo byłem u 3 dealerów i w każdym to samo, pewnie się zmówili :-) Cwane bestie, byle nie sprzedać :-)

Zdaje sobie sprawę, że są mokki tak jak pisałem w pierwszym poście, jednak akurat tego auta nie chcą sobie salony przekazywać, a jeśli już chcą to nie ma co myśleć o rabacie.

 

kolejny portal, który piszę o czasie oczekiwania na mokkę: http://www.v10.pl/Opel,Mokka,bedzie,produkowany,w,Europie,100687.html

 

 

Żeby nie było to sprawdzałem również w otomoto i konfiguracji jest naprawdę niewiele, są modele po wystawowe - jednak nie dużo, i jakiś dealer z Warszawy, który raczej robi sobie reklamę niż faktycznie ma te auta na stanie.

A tak na poważnie to zapytaj jak to u Was wygląda. Jaki jest czas oczekiwania przy konfiguracji samochodu?

Edytowane przez Buzka23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro spytam jak nie zapomnę.


Jestem.

Informacja brzmi:

Na indywidualne zamówienie jeśli chodzi o pakiety wyposażenia, czeka się na Mokkę do przełomu września/października.

Wersje standardowo wyposażone (np. Cosmo która jest u nas - brązowa na salonie, Active - jest u nas biała) są dostępne na bieżąco. ALE: w wypadku np. Insigni wcale lepiej nie jest, też czeka się ok. 3 miesiące. Zafira i Astra ok. miesiąc-półtora bo klepane są w Gliwicach.

Tak więc w mojej ocenie to trochę demonizowanie z tą sprzedawalnością Mokki - odpowiedź na pytanie "ile sprzedaliśmy od nowego roku" odpowiedź zabrzmiała "kilkanaście z promocji 2013r i tegorocznych kilka".

Jeśli zatem widzisz w swoim regionie aż tak zatrważający problem z dostępnością Mokki, to zapraszam na śląsk. U mnie od ręki masz dwa do wyboru.

 

Foto:

http://zapodaj.net/a11ae487970cf.jpg.html

http://zapodaj.net/934097d9e6608.jpg.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc u Was też czas oczekiwania około 3-4 miesięcy jeśli auto jest na linii produkcyjnej. Moje 2 nie są takie złe.

Edytowane przez Buzka23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swoją Mokkę zamawiałem ostatniego dnia marca. Odbiór - trzeci tydzień lipca, choć w umowie mam wpisany koniec sierpnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma byc na 23 lipca. Ale mówią ze może być wczesniej, czyli juz 14 lipca. Pewnie ten sam transport. Kolor srebrny.

Edytowane przez Buzka23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności