Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do zorientowanych w temacie lakiernictwa. Posiadam Opla Astrę H3, w którym mam dwie nieprzyjemne otarcia/rysy - w rogu nad tylnym zderzakiem i w okolicach prawego tylnego nadkola. Rysy spowodowane otarciem o bramę wjazdową i słupek są dość głębokie i sięgają pod warstwę lakieru. Teraz pytanie: czy można coś takiego samemu zlikwidować domowymi sposobami, tzn. zalakierować i wypolerować ?

Jeśli można coś takiego zrobić samemu tak jak się do tego zabrać bo niestety jestem zielony w tych sprawach. Jakie materiały muszę kupić i co krok po kroku należy zrobić ? Lakiernik pewnie za coś takiego skasuje kilka stów no chyba, że uważacie, że samemu raczej nie da rady sobie tego skorygować i jedynym rozwiązaniem będzie lakiernik ?

Poniżej zdjęcia otarć/rys

https://www.dropbox.com/s/5ags7wb92lprbr2/20140718_064857.jpg (nad tylnym prawym kołem)
https://www.dropbox.com/s/ao66ymetsd0cv80/20140718_064800.jpg (nad tylnym zderzakiem z prawej strony)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szlif, cieniutko szpachlówki, szlif, podkład, lakier, polerka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szlif, cieniutko szpachlówki, szlif, podkład, lakier, polerka.
Dokładnie tak.

Wszystko kupisz w sklepie z lakierami.Nawet nie potrzebna sprężarka i pistolet.Podkład i lakier jest także dostępny w sprayu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi