Skocz do zawartości
Jasieq1

Głośniki w tylnych drzwiach kombiaka - Astra G - FOTOMANUAL

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiąc się we wzbogacanie wyposażenia swojej poflotowej asterki made in Gliwice naszukałem się w sieci odpowiedzi na pytanie, jak rozbudować instalację radiową o głośniki w tylnych drzwiach (jak sami wiecie, pofirmówki mają marne wyposażenie...). Spodziewam się, że nie jestem jedyny w tym temacie, dlatego podczas instalacji zrobiłem kilka zdjęć i opisałem, tworząc manual przeciętnej jakości. Może komuś się przyda... :hyhy:.

INSTALACJA GŁOŚNIKÓW DRZWI TYLNYCH.pdf

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Czarek K.
      Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Astry G Kombi od 10 lat :)
      Mam głupi problem ale proszę o poważne odpowiedzi!

Po raz pierwszy muszę wymienić żarówkę od stopu, w lewej tylnej lampie.....  Wszystko proste prawda?? odpiąć kostkę, odkręcić dwie duże białe nakrętki i wyciągamy.

Otóż jedna z tych nakrętek kręci się razem ze szpilką/śruba w lampie !!! 

Jak mam teraz wyciągnąć lampę????

Jakieś pomysły??

Pozdrawiam!
    • Przez zbysiorek123
      Cześć,
      znowu mam problem więc piszę. Zastanawiam się czy to już kolejny sterownik chce paść czy przewody. 
      A mianowicie w ciągu 4 miesięcy kupiłem 3 sterowniki i na każdym po jakimś czasie był ten sam problem.
      Na aktualnym sterowniku przejechałem jakieś 10 000 km ( po naprawie w elektro-bip ) i wyskakuje mi kontrolka by jechać do serwisu..  (samochód z kluczem ) .
      Lista błedów na zdjęciu. Po usunieciu wracają. 
      Teraz tak, albo mam takie szczeście do sterowników.... albo przewody..
      I teraz pytanie jak je sprawdzić jest ich cała masa jakieś pomysły ?
      Piny są całe niezaśniedziałe próbowałem szukać ale są sztywne w peszlu . I nie wiem co teraz znowu sterownik ( oddać go na gwaracje ? jak stwierdzą że to nie sterownik to place 300zł za sprawdzenie tak jest napisane w warunkach gwaracji...
      Lecz jak przyszedł sterownik naprawiony to przez te 10 000 km było wszystko ok.

licze na sugestie 
      pozdrawiam

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.