Skocz do zawartości
Geegles

Mokka i LPG - doświadczenia i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

nie jest kolego jest to dodatkowo +168zł za coroczny przegląd autka z LPG na stacji diagnostycznej. W serwisie Opla warto się zastanawiać o co się prosi bo prawie każde działanie serwisu ma odnośnik do cennika. Przyzwyczajony do ASO Hondy gdzie mieli taką politykę, że sporo operacji robili "gratis" po gwarancji też np. podłączenie i zdiagnozowanie pod kompem czy skasowanie błędu Airbagu...

Jak tak terminy się przedłużają poza te ustalone w umowie to warto zapytać u dealera co ci dołożą za spokojne oczekiwanie za wymazone autko przy odrobinie szczęścia zimówki a z mniejszym pokrowce na nie z logiem Opla... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zakupiłem opla mokkę z silnikiem 1.6 ecotech 115 KM i zastanawiam się nad instalacją LPG. Czy to dobry wybór, gdyż spotkałem się z opinią, że są jakieś przeciwskazania do montowania instalacji LPG w tym silniku. Proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim czytamy forum. Była mowa o silnikach z rodziny XER, a właśnie A16XER jest w Mokce. LPG jest niemile widziane bo z biegiem czasu zniszczy silnik.

Wszystko o Oplu Mokka znajdziesz na http://mokkaforum.pl/- zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zakupiłem opla mokkę z silnikiem 1.6 ecotech 115 KM i zastanawiam się nad instalacją LPG. Czy to dobry wybór, gdyż spotkałem się z opinią, że są jakieś przeciwskazania do montowania instalacji LPG w tym silniku. Proszę o odp

Dzięki ArKos za podpowiedź. Faktycznie forum LPG fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi