Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tom z tego co pamiętam miałeś problem z wiązką pod zbiornikiem spryskiwaczy (bynajmniej coś mi się tak kojarzy), dopóki tam nie zaglądniesz i nie zrobisz porządku to będzie wracać.

W razie W jakąś skrzynkę mam, mogę w niedzielę zabrać do Konina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tom, jutro chłopaki w Łodzi się zlatują. Do niedzieli koczują pod maskami. Może warto się targnąć? W końcu tak daleko do nas nie masz. Jak byś był zainteresowany to zapraszam.

W razie co pisz na priv to dam ci adres do nas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za propozycję pomocy, niestety nie mogłem śledzić forum na bieżąco więc trochę "zaspałem". Ogólnie elektryka mi się popiepszyła. W 90% przekonany jestem, że wina leży w poprzecieranych przez pasek wieloklinowy wiązkach i przewodach. W wolnej chwili to rozkręce polutuję i poizoluje. Teraz na dodatek świeci mi się dziwna kontrolka obok obrotomierza. Ciekawe od czego ona jest?

post-20693-0-14911700-1443451850_thumb.jpg

Edytowane przez FatherTom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spryskiwacze lamp przednich.

Masz takowe ?

Tak strzelam.

Bo jakoś tak mi to wygląda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślałem, że może wycieraczki lamp przednich :gwizd: ale faktycznie chyba ty jesteś bliżej.

Harnas nie mam ani spryskiwaczy, ani wycieraczek lamp, ale kontrolka jest :-D po za tym jak włączam światła pozycyjne to włącza się wentylator i coś jeszcze buczy :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomek ogarnij tą wiązkę bo może coś wyskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomek ogarnij tą wiązkę bo może coś wyskoczyć.

Zrobiona i wszystko jest :spoko: a wyglądało to tak jak na zdjęciach poniżej (kilkanaście prewodów przetartych kilka stopionych)

post-20693-0-90396100-1443900438_thumb.jpgpost-20693-0-52862300-1443900439_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomasz.

I po problemie powinno być.

A tak z ciekawości,to wiązkę schowałeś pod zbiorniczek spryskiwaczy? Gdzie jej miejsce.

W Lunie było podobnie chociaż takiego spustoszenia nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo ło kurcze... rzeźnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo ło kurcze... rzeźnia

Tak masz racje, kolega się z problemami elektryki borykał, teraz powinien mieć spokój. :spoko: A to tylko jedna usterka była.

Maciejka by był w swoim żywiole. :spoko:

To i tak dobrze że się nie zrobiło coś złego,ala pożarek czy cuś tam. w niektórych przewodach tej wiązki napięcie jest cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A tak z ciekawości,to wiązkę schowałeś pod zbiorniczek spryskiwaczy?

Zgodnie z Twoją wcześniejszą sugestią, tak właśnie zrobiłem :spoko: :spoko: :spoko:

Rafał ta jedna usterka powodowała u mnie mnóstwo problemów z elektryką, a nawet i nawiewem. Ponieważ jeden przewód (rurka) od podciśnienia też była przetarta, to powodowało, że nawiew był słaby.

Przewody polutowałem (słaby dostęp, ale powoli daje radę) i schowałem w osłonkach termokurczliwych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może pytanie głupie, ale gdzie jest ten klakson? Słyszę go w okolicach lewego nadkola.

U mnie objaw jest taki, że klakson wydaje dziwnie niski dźwięk a następnie pali się bezpiecznik. Podejrzewam przewody przy samym klaksonie, bo słyszę też spięcia w tej okolicy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjmij lampę to go zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak na marginesie są dwa klaksony w sintrze.

Jeden por lewą drugi pod prawą lampą.

Skoro dźwięk dziwny i wywala bezpieczniki to raczej oba do śmietnika się nadają.

Dostęp d...ty ale można dać zamienniki, ja dałem jakieś tanie fanfary made in PRC.

Ori niestety całe są metalowe i membrany nie wytrzymują wilgoci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi