Skocz do zawartości

Jaka kamerka do samochodu


johnyb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzn. chcesz mieć tryb parkingowy, czy kamera ma działać np. xxx jednostek czasu po odcięciu zasilania???

bo akumulatorki pakowane w kamerach to przeważnie wystarczają na zamknięcie zapisu pliku bez uszkodzenia go - w moim DOD np. akumulator jak był nowy - starczał na jakieś 1-2 minuty działania, teraz ... szkoda gadać;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych samochodach (np. Fordach) zasilanie w gniazdku zapalniczki działa również po wyciągnięciu kluczyka. W oplach jest inaczej, ale czy nie da się tego zmienić po podpięciu do komputera?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej programowo się nie da /przynajmniej w AK/ - przeważnie ludkowie wpinają adaptery zasilania w skrzynkę bezpieczników - żeby zasilanie bez zapłonu mieć, ale akumulatora żeby nie opróżnić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie na temat, ale co to za adaptery?

Pytam, bo w AH Kasi zasilanie zapalniczki jest cały czas, a wolałbym po zapłonie.

Może ktoś coś takiego wpiął?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ja37 napisał:

Sorry, że nie na temat, ale co to za adaptery?

Pytam, bo w AH Kasi zasilanie zapalniczki jest cały czas, a wolałbym po zapłonie.

Może ktoś coś takiego wpiął?

np. taki - z tego co wiem działa, sam zamierzam taki zakupić - u mnie w wozie można się bezpośrednio w skrzynkę bezpieczników przelotkami wpiąć /w tunelu środkowym skrzynka bezpieczników jest/ i całość puścić pod plastikami a kabelek pod uszczelką i podsufitką;

11 godzin temu, Harun napisał:

Albo kupić rejestrator z trybem detekcji ruchu.

no ale żeby Ci tryb detekcji ruchu działał kamera musi mieć zasilanie... podpięcie bezpośrednio w instalację /albo zapalniczkę zasilaną cały czas/ może skutecznie "opróżnić" akumulator - natura zna takie przypadki, szczególnie w nowych samochodach, gdzie akumulatory coraz mniejsze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 21:43, pan_wAZOn napisał:

Tzn. chcesz mieć tryb parkingowy, czy kamera ma działać np. xxx jednostek czasu po odcięciu zasilania???

bo akumulatorki pakowane w kamerach to przeważnie wystarczają na zamknięcie zapisu pliku bez uszkodzenia go - w moim DOD np. akumulator jak był nowy - starczał na jakieś 1-2 minuty działania, teraz ... szkoda gadać;)

 

tak, w starej kamerce miałem akku, - kamera działała do 30 min po odcięciu zapłonu. Te obecne to tylko przez 1-2min, czy to akku czy caps, tylko do czasu zapisu filmu... niestety

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pan_wAZOn napisał:

ale żeby Ci tryb detekcji ruchu działał kamera musi mieć zasilanie... podpięcie bezpośrednio w instalację /albo zapalniczkę zasilaną cały czas/ może skutecznie "opróżnić" akumulator - natura zna takie przypadki, szczególnie w nowych samochodach, gdzie akumulatory coraz mniejsze :)

 

To prawda. Nie chcę nakłamać, bo już nie pamiętam dokładnie, ale coś mi chodzi po głowie, że w niektórych autach zasilanie działa chyba ok. pół godziny od wyciągnięcia kluczyka, a potem dopiero zasilanie jest odcinane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności