Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy wejść na jego nicka i piszesz do niego na PW.

pisałem ale bez echa jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź skrzynkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Gdzie leży czujnik kąta skrętu? Cały czas mi wyświetla kontrolka z kierownicą,ESP i nie mogę go odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pytanie nie tego typu jak wyżej :stupid:(wystarczy przeczytać 3 stronny temat), tylko po przeczytaniu tematu i ogarnięciu tego na innych stronach, wywnioskowałem, że trzeba wymienić 4 czujniki halla w SAS= czujnik kąta skrętu kierownicy(dla nie umiejących czytać j/w).

I tu moje pytanie, czy we wszystkich SAS'ach są takie same hallatrony? Ma może ktoś namiar na owe czujniki halla lub chociaż jakieś oznaczenie?

Myślę nad zrobieniem tego sam, ale mając nadzieje, że po rozebraniu kółka-cima-sas, będą widoczne symbole na hallatronach, to i tak z zakupem zejdzie mi ponad tydzień. Mając w ręku góra dzień. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie trzeba będzie ich wymieniać. Zazwyczaj polutowanie ich na nowo wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam i czytam i nikt nie napisał gdzie ten czujnik sie znajduje. To gdzie? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W signum jest chyba w CIM-ie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam pytanie moje brzmi czy ktos moze rozbieral juz ten czujnik konta skretu model DL lub ma ktos jakis uszkodzony by rozebrac i zrobic fotke jak to wyglada w srodku.

post-55526-0-17711900-1492621134_thumb.jpg

Edytowane przez Bolson08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozbierałem w astrze h. Nie pamiętam jak dokładnie ale tam w środku sa fotodiody i tarcza z otworami ustalającymi położenie. Pamiętam że to mi sie rozsypało w ręku. Po złożeniu i kalibracji działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi