Skocz do zawartości

Kadett E. Nadmuch powietrza


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

A może to po prostu się nie domyka do końca? A jak mam dojść do przewodów w których leci powietrze? Kratki jakoś się da wyciągnąć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kratke wystarczy skierować max do dołu wsunąć śrubokręt i nacisnąć do dołu to wtedy się odepnie od mocowania.Co do pisku to musi tam coś być ale nie koniecznie przy kratkach. Jezeli chcesz oczyscić to musisz zdjac wycieraczki i odkręcić plastikową osłone podszybia na zewnatrz auta apd tą osłoną jest plastik osłaniajacy nagrzewnicę od deszczu to musisz to zdjać potem masz cała dmuchawe na wierzchu do czyszczenia czy smarowania.

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 18:45 ]

PS. Ja te kratki ściągam bez śrubokręta nawet.... nie jest to trudne.... :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale tak sbie myśle, ze to niemozliwe zeby tam cos bylo bo one piszcza tylko wtedy jak sa niby zamkniete. Jak je otwieram to nie piszcza. Czyli tak jakby nie zaykaja sie do konca i powietrze gdzies przylatywalo i piszczalo przy okazji. Tam sie dochodzi do jakiegos zamknieca tak? bo to pewnie tam trzeba bedzie poregulowac zeby zamykal sie szczelnie. Ale gdzie to jest? Na prosty chlopski rozum zamkniecie tego "kanalu" powinno byc gdzies przy wylocie i regulacji (zamkniete otwarte) wiec najpierw beda sprawdzal przy wylotach. Dbrze mysle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dam nawiew na srodek i pozamykam kratki boczne i te ze srodka to tez piszczy, swiszczy czy jak to tam nazwac. Gdzies to powietrze musi ujsc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale wlasnie mi swiszczy nawet jak mam otwarte kratki boczne... wiec chyba po prostu kratki srodkowe nie zamykaja sie porzadnie... tak mi sie wydaje. jak znajde jutro czas to zobacze co tam jest grane. postram sie cos zrobic i napisze o swoich wynikach :P Pozdrawiam. Dobranoc ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem podobny problem i okazało się że wydmuchało mi kawałek uszczelki która jest dookoła tych klapek zamykających i otwierajacych środkowy nawiew. Problem załatwiłem za pomoca samoprzylepnej uszczelki do okien. Jeśli u Ciebie jest tak samo to sprawdź w którym miejscu masz ubytek i naklej uszczelke w miejsce gdzie klapka styka sie z wlotem w chwili gdy jest zamknięta. U mnie pomogło i nie "świszczy" ani nie "dmucha mrozem" po łapach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Super! Dzieki! Jak dzisiaj znajde czas to pojde i zrobie. A powiedzcie mi jeszcze jesli chcialbym tam wsadzic neon taki tani z allegro z dwoma diodami na koncach to czy moge to podlaczyc pod oswietlenie zegara? Nie chce mi sie cianac kabelkow nigdzie a tam wlaczaloby mi sie po przekreceniu klucza tak jak podswietlenie zegarka. :wesoly:

 

 

Dzisiaj robiłem. Znalazlem w domu silikon i brakujace uszczelki "zastapilem" nim. Czekam wlasnie az zeschnie i zobacze co mi to wyszlo :D Mysle ze bedzie dobrze 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności