Skocz do zawartości

Obniżenie zawieszenia przedniego


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o to czy maja kolor czy nie

to pedzel dobra farba i mam kolor jak nikt inny - soprezyny w kolorze nadwozia - wachacze zreszta tez

 

ojciec od lat prowadzi warsztat i zawsze oddaje takie rzeczy do jednego sprawdzonego kowala

nei po to on do szkoly chodzil i sie zna na tym co robi

jak bys ty se rozpalil na podworku ognisko i grzal tam sprezyna a potem npo niej mlotem walil i to wtedy bal bym sie o bezpieczenstwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, no 100 zl za springi-to zes sie wykosztowal i odrazu widacf ze dbasz o bezpieczenstwo a koni to sie normalnie moze schowac.

sprezyny KONI czy wiesz wogole co mowisz?

gdzies Ty widzial do kupienia same sprezyny koni do ASTRY G ?

koni to glownie sportowe amortyzatory ewentualnie gwinty zaczynajace sie powyzej 3000zl

 

widac znasz sie jak zabłocki na mydle.

 

 

WEITEC to rewelacyjna firma i kazdy ja zna-nie trzeba jej reklamowac, h&r weitec to przodujaca stawka, www.weitec.pl

 

i zobacz sobie ceny na stronie a to ze dalem 100 za nowki to tylko spryt i odpowiednia chwila

 

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 10:32 ]

to pedzel dobra farba i mam kolor jak nikt inny - soprezyny w kolorze nadwozia - wachacze zreszta tez

gratuluje pomyslu, pomaluj tez sobie z walka albo odkurzacza samochod bedzie cukier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesol, ty sie znasz na metalurgii, skrzyniach biegow, elektryce, elektronice, turbiny masz w jednym paluszku, o budowie elementów jezdnych aut juz nie wspomne. ty tam na tej polibudzie wszystkie kierunki robiles?:shock:?:shock:???:):wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazenia z jazdy obnizona asterka

 

szczerze nie polecam

u mnie jest nizej i przy kazdym podjezdzie i zjezdzie z kraweznika trzy razy sie zastanawiam czy zjade :) a jak zjezdzam to po trochu zeby sie za bardzo nie ugiela i zebym nie zachaczyl progami.

ładnie to wyglada jak jest nizej ale........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie obnizanie zawieszenia na nasze polskie drogi to totalne nieporozumienie... A najlepiej jak sie na obnizonej zawieszce wiedzie w koleiny... to najlepiej wtedy poprosic pasazera zeby pomogl kierownice utrzymac... U mnie w golfie 2 gleba wygladala nastepujaco

 

Dołączona grafika

 

 

Nie wiem ile tu bylo obnizone ale sporo... Koła 195 X 55 X 15 i na koleinach byla MASAKRA!:(!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego rascal a ile masz obniżona astrę? bo w temacie mowa o 2cm a to raczej nie robi tak wielkich problemów z krawężnikami.

odleglosc miedzy zderzakiem a ziemia wynosi u mnie 12 cm.

nie wiem jak jest u ciebie ale dla nmie to zdecydowanie za malo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności