Skocz do zawartości
Buzka23

Navi 950 aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma juz wgrana nowa mapę z aktualizacja? Niby na portalu naviteq pokazuje ze jest ale w ASO niby mówią ze jeszcze nie ma. A wgrane mapy sa tak stare ze szkoda gadać... . Niby z 2012 roku wiec sporo sie zmienili szczególnie po trasach na których jeżdżę i jest mi to potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie, jak w navi 950 można wgrać mapy z karty SD, skoro nie ma tam wejścia na kartę SD a tak jest sprzedawana aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można spróbować zgrać na płytę CD/DVD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twierdza ze nie jest to takie latwe i oczywiste i wysłali zapytanie jak to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, ale "niemiecka precyzja"... Rok 2015, a mapy z 2012. Co to jest??

Żałuję, że zamówiłem tę navi 950 - nie chciałem żadnych kabli i doczepianego urządzenia, ale jeżeli mapa jest tak nieaktualna, to szkoda tych ok. 1800 zeta.

Czy spotkaliście się z sytuacją samoczynnego "wygaszenia" ekranu nawigacji na około 10 sekund w czasie jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy spotkaliście się z sytuacją samoczynnego "wygaszenia" ekranu nawigacji na około 10 sekund w czasie jazdy?

http://forum.opel24.com/topic/68317-kupno-opla-mokka-informacje-techniczne-przydatne-przed-zakupem/

W ostatnim poście jest - obejmuje to kampania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym się nie spotkałem, za to zdarzyło mi się już dwa razy, że korzystając z nawigacji, nagle w trakcie trasy znika sygnał GPS i wyskakuje ikonka z przekreślonym GPS. Żeby znowu zaczęło działać muszę się zatrzymać wyłączyć samochód na 5 min i dopiero wraca sygnał. Ostatnio taki numer wykręcił mi w centrum Krakowa i się zgubiłem. Raz nie chciał mi się połączyć z telefonem przez bluetooth również do wyłączenia samochodu na 5 min. Trzeba przyznać, że trochę ten system jest zawodny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Navi. CD600 działa mi bez najmniejszych zastrzeżeń.

Masz gwarancję - jedź do ASO i zgłoś problem. Zrobią aktualizację oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobili, to mi wyskoczyło, już po aktualizacji z przed 2 tygodni. Jak na 12 000 km to 2-3 takie przypadki to nie jest dramat.

Edytowane przez Buzka23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie jak sprawdzić, z którego roku są mapy w Navi 950. Jadąc z salonu do domu zauważyłem, że nawigacja raczej pokazuje dziwny układ dróg, którego nie ma i często raczej nigdy nie było. W salonie stwierdzili że nie ma możliwości weryfikacji daty wydania map.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi