Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez RALFIK 264
      witam mam pytanko gdzie w mojej cali znajduje się termostat i jak go wymienić czy ktoś może mi pomuc
    • Przez Trucha
      Witam serdecznie. Posiadam calibrę z 96r po swapie z 2.0 EcoTec na C25XE. Od niedzieli mogłem w końcu odebrać ją od mechanika i wyjechać na polskie drogi. Wczoraj niestety cali zgasła podczas jazdy i strzeliło coś w silniku, w dodatku podczas przekręcenia kluczyka, rozrusznik nie może załapać. Dodam, że pasek rozrządu oraz pompy jest na swoim miejscu. Co może jej dolegać? Z góry dziękuje za pomoc.
    • Gość MIKI21
      Przez Gość MIKI21
      Dzień dobry mam pytanie gdyż nie jestem mechanikiem a potrzebuje rady Koledzy czy przy zmianie silnika w calibrze z 2.0 16 v 136 km na 2.5 v6 trzeba dużo przeróbek czy pasują bez problemu ?? Z góry Dziekuje za odpowiedzi Pozdrawiam
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.