Skocz do zawartości

Polecane ASO w okolicach Gliwic


Gość nimitz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To mój pierwszy post na forum, od razu zastrzegam, że jestem motoryzacyjnym "lajkonikiem" chociaż zawodowo zajmuję się branżą automotive.

 

Po przygodach z ASO Kanclerz Przyszowice szukam jakieś uczciwej i profesjonalnej alternatywy - jakieś propozycje?

Krótka historia - nowy samochód mojej mamy, zakupiony w lipcu 2013 Astra IV Sedan 1.6 115KM

3 razy zdarzyła mu się przygoda pod tytułem nie pali. A konkretnie po przekręceniu kluczyka tylko "tyka", 3 razy wzywany mobilny serwis w ramach mobilnej gwarancji opel. Chłopaki niewiele więcej uradzili, jak tylko podpięcie "startera" pod akumulator i odpalenie auta. Oczywiście zabranie auta przekracza ich możliwości, więc po wypisaniu protokołu na warunkowe użytkowanie samochodu odstawiliśmy go do serwisu ASO Kanclerz. Panowie nie stwierdzili błędów, mimo, że po drodze do nich, przez te kilka kilometrów drogi świrowało radio, nawigacja i system bluetooth. Nie została zrobiona jakaś głębsza diagnostyka bo nie ma błędów w komputerze. Sprawdzono tylko, że akumulator się prawidłowo ładuje, ma prawidłowe parametry, a samochód przez te 1,5 roku zaliczył 3 takie wpadki w dokładnie tym samym schemacie. Za pół roku skończy się gwarancja i będziemy za każdą wizytę płacić jak za zboże. Ktoś może mi poradzić gdzie mam się udać, żeby znaleźć profesjonalną obsługę i pomoc?

 

Całą sprawę mam już opisaną ze szczegółami i mam zamiar zainteresować nimi dyrektora serwisu Kanclerz (choć pewnie niewiele to pomoże) oraz przedstawicielstwo GM w Warszawie i ich specjalną infolinię w tej sprawie. Jednak zanim tam cokolwiek się zadzieje chciałbym, żeby mama miała sprawny i godny zaufania samochód.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez nimitz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strzał bliski ale nie celny. Najbardziej z automotive w Gliwicach powinien kojarzyć się sam Opel :-)

Natomiast Oświęcim jest jednak ciut daleko dla mojej mamy na wycieczki. A jak Mucha w Mikołowie?

Edytowane przez nimitz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, albo po dłuższym postoju powiedzmy 1-2 dni. Z tym, że potem, po odpaleniu śladu po tym nie ma. Komputer podobno czyściutki jak łza i problem znika na dłuższy czas. Zadziało się to ok. 3-4 razy w ciągu ostatniego 1,5 roku.

Edytowane przez nimitz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie tak i takich objawów nie mam :)

U mamy są zwykłe żarówki i fabryczne LED`y do jazdy dziennej z automatycznym sterowaniem (również jak w pozostałych 2 Astrach IV które miała przez ostatnie 4 lata)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności