Skocz do zawartości

Bezpłatny raport z Centralnej Ewidencji Pojazdów


kondzio60

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem stronę którą pewnie część z was zna lub część z was nie zna. Podzielę się z wami linkiem:

 

https://historiapojazdu.gov.pl

 

Tutaj można sprawdzić przebieg samochodu w Polsce. Autentyczność ? Taka sobie ponieważ jeśli ktoś cofnął licznik przed całą akcją to będzie miał wpisany"nowy przebieg". Strona oprócz przebiegów wyświetla również historię rejestracji i przeglądów danego auta w naszym kraju.

 

Ciekawostka !!!

 

Sprawdziłem pierwsze lepsze ogłoszenie z otomoto. Oto ono:

 

http://otomoto.pl/skoda-octavia-ii-1-9tdi-1wl-100-bezwypadek-105km-C35643276.html

 

e7tjXB6.png

 

 

aKj2kZC.jpg

Jak widać auto zostało "skręcone" o 100 tys km.

Edytowane przez kondzio60

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość speedybike

Trochę do dupy Nie mozna sprawdzić tylko po WIN, muszę znać wszystkie podstawowe parametry: WIN, datę rejestracji (sam rok nie wystarczy) i nr rejestracyjny...W 90% podają 2 z 3 opcji i system już nie pokazuje danych... :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy, sami chcą być oszukiwani i się o to proszą. Nie dziwi mnie fakt iż ludzie cofają liczniki, gdyż typowy Kowalski za cenę 10-15 tyś zł chce mieć auto z 2008 i najlepiej z przebiegiem nie więcej niż 50 tyś. Przebieg rzędu 300 tyś jak ta skoda wzięta na podanym przykładzie jest normalnym przebiegiem i tyle musi być. Do polaków to nie dociera i długo nie dotrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum właśnie czytałem jak ktoś jechał ponad 200km zobaczyć auto 3.0 diesel 11 letnie z przebiegiem 240 tys. km. Oczywiście była niespodzianka z 3 krotnym przebiciem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość speedybike

Na innym forum właśnie czytałem jak ktoś jechał ponad 200km zobaczyć auto 3.0 diesel 11 letnie z przebiegiem 240 tys. km. Oczywiście była niespodzianka z 3 krotnym przebiciem...

Z dwojga złego, to wolę kupić z przewiniętym przebiegiem (i wtedy to auto będzie się po prostu psuło częściej...) niż kupić składaka który przy kolizji stanie się śmiertelną pułapką :(

 

ps: czy w jakiś sposób, mogę sprawdzić po vin, przebieg auta od nowości jeśli do 2010 roku jeździło w Niemczech?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego, to wolę kupić z przewiniętym przebiegiem (i wtedy to auto będzie się po prostu psuło częściej...) niż kupić składaka który przy kolizji stanie się śmiertelną pułapką :(

ps: czy w jakiś sposób, mogę sprawdzić po vin, przebieg auta od nowości jeśli do 2010 roku jeździło w Niemczech?

Kolego Aso, mi osobiście nic nie policzyli za sprawdzenie nie wiem czy liczą czy nie ja osobiście nic nie zaplacilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności