Skocz do zawartości

podłączanie sterownika do centralnego agila


Gość krzysiekAGILA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekAGILA

Witam posiadam w tym samochodzie centralny zamek niestety tylko z kluczyka i chcę zakupić sterownik do podłączenia zeby zamykać i otwierać samochód pilotem dokładnie o ten http://allegro.pl/show_item.php?item=5058574501&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 znalazłem równiez w samochodzie centralny i posiada on 16 kabli i pytanie pod które kabelki w samochodzie z tych 16 podłączyć kable od sterownika ??

 

 

z góry przepraszam za możliwy nie właściwy dział :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekAGILA

to nikt mi nie powie który kabel ma podpiąć pod centralny od zamykania i drugi od otwierania ?:)

ale ja widzałem instrukcje teraz tylko muszę znaleść 2 kable w samochodzie pod które muszę się wpiąć i niewiem które wie ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ale o tej porze to pewnie już śpi :-D

Miernikiem sprawdź na których pinach sterownika pojawia się napięcie przy zamykaniu i otwieraniu kluczykiem.

Centralny masz sterowany plusem czy masą ? O tym zapewne też jest wzmianka w instrukcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekAGILA

no właśnie niewiem czy masą lub plusem jak to sprawdzić? znaczy np jak zamykam na rózowym będzie napięcie to pod ten kabelek dać zamykanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znając instrukcji nie podpowiem, bo będziesz miał pretensje że coś spaliłeś.

O schematy Agili też trudno, wiec sprawdź co pojawia się w poszczególnych pinach sterownika centralnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekAGILA

no okej jutro sprawdze i dam znać

i jeszcze pytanie jak mam się dowiedzieć czy jest sterowany masą czy plusem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekAGILA

okej czyli z tego co zrozumiałem muszę 2 kabelki od zamykania i otwierania z tego sterownika wpiąc pod 1 kabelek od centralki ? i znaleść go miernikiem ponieważ na nim nie zależnie od tego czy będe zamykać czy otwierać będzie napięcie?

 

 

i o co chodzi z tym ryglowanie tutaj ?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic627810.html

 

gdy podłącze ten sterownik będe mógł tez normalnie otwierać kluczykiem? i guzikiem w środku auta?


dzisaj podłączyłem miernik pod mase i dotykałem pinów i gdy podłączyłem pod kabel zielono zółty chyba masa to zaróweczka zapaliłą się potem znalazłem kabelek biało czerwony to zamykanie i drugi sam biały zamyka i otwiera nie znalazłem kabla który by otwierał :( to muszę 2 kabelki podpiąć po ten jeden biały czy zamykanie pod ten biało czerwony a otwieranie pod biały?

 

 

jeszcze pytanie mam w tym opelku instalacje od starego alarmu i są 2 kabelki zielono białe chyba i na kazdym z nich jest bezpiecznik po 7,5ah to są kabelki od migaczy?

 

jest jeszcze kabelek brązowo biały chyba i ciemny niebieski od czego one są ??


pomoże ktoś?

Edytowane przez krzysiekAGILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności