Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez klonek
      Dopadł mnie problem z nie odbijaniem pedału sprzęgła. Wymieniona sprężyna ta przy pedale, stara miała ściśnietę zwoje praktycznie nie pracowała. Nie pomogło. 
      Wymieniona pompka sprzęgła na nową TRW, układ odpowietrzony w taki sposób:  po zamontowaniu nowej pompki szwagier pompowal pedałem sprzęgla i ze zbiorniczka pobierało płyn na bieżąco uzupełniany jak zaczął lecieć przez odpowietrznik to go zakręciłem. Powtórzyliśmy to kilka razy, pompowanie trzy razy wciśnięcie pedału i odkręcenie odpowietrznika zleciało trochę płynu bez powietrza, pedał zostawał w podłodze podciagniecie ręką i tak kilka razy. 
      Biegi wchodzą płynnie nie zgrzyta nie blokuje. Płynu nie ubywa cały układ na wszystkich łączeniach przewodów suchy, na łączęniu skrzyni z silnikiem też sucho. 
      A pomimo tego pedał potrafi nie odbić. 
      Nie dzieje się to też za każdym wciśnięcie pedału a raz na kilka czasem kilkanaście wciśnięć sprzęgła.
      Chodzi mi po głowie myśl że jest ciągle zapowietrzone może coś robię źle ❓❓
    • Przez kalina179
      Witam serdecznie. Szukałam na forum, ale nie znalazłam nic na ten temat. W kwietnia zakupiłam Astre H GTC 2009 1.7 CDTI 110 km przejechane ma 200 tys. Chciałam zapytać jakie objawy daje uszkodzona dwumasa a jakie poduszka ? Chodzi o to, że auto po odpaleniu ma dość mocne drgania na budzie. Przy wbiciu 1 i próbie ruszenia drgania są zdecydowanie mocniejsze. Biegi wchodzą dość ciężko i ciężko jest również wybić bieg (jest trochę łatwiej kiedy sprzęgło wciśnie się dwa razy). Jeśli to dwumas to z jakiej firmy najlepiej ? Wiem tez, że regenerują dwumasy tylko czy jest sens ? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam 
    • Przez robkon25
      Witam,
      Od początku posiadania Merivy mam problem z ruszaniem z pierwszego biegu, jak również do tyłu.
      Przy każdej próbie równoczesnego puszczania sprzęgła i dodawanie gazu samochodem szarpie i wykonuję " żabie skoki". A więc żeby ruszyć najpierwe muszę dać dużo gazu i powoli udaje się ruszyć. Taka sama sytuacja jest z jazdą na biegu wstecznym. Po za tym na postoju kiedy wcisnę i puszcze sprzęgło obroty podchodzą do góry i opadają.
      Przy wrzucaniu wstecznego biegu raz na jakiś czas rozlega się zgrzyt.

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.