Skocz do zawartości

Pytania związane z instalacją LPG


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Ziabolek, pewnie tak - ale wystarczy rzucić okiem i będziesz pewny albo jeśli nie masz pojęcia wrzuć fotę - to się dowiesz :mrgreen: .

 

dzieki ale ja sie nie znam na tym wogole, poza tym dopiero we srode jade obejrzec te auto bo zamierzam kupic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 936
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość mariovectra16v

ale jak miałem ustawione na 30* to rano przy temp.10* na dworzu auto sie przełącza na gaz po przejechaniu okolo 1,5 km,a do pracy mam 4 km,porażka,a nie mówie co bedzie zimą :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariovectra16v, No, cóż mogę powiedzieć - coś kosztem czegoś.

W sekwencji niestety tak wychodzi, z resztą przy zwykłych instalacjach też zaleca się przełączanie na gaz już przy lekko podgrzanym silniku.

Ziabolek, Zapytaj się sprzedawcy, skoro sprzedaje to chyba wie co :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge poprosic o schemat montarzu instalacji gazowej DREAM XXI N , musze poprawic co poprzedni wlasciciel popsul , a szczegolnie jak podlaczyc sie pod wtryski benzynowe z przewodami z instalacji gazowej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariovectra16v

byłem u swojego gazownika,temperaturę mi ustawił 20* ale założył mi mniejsze dysze,wyregulował i jest na razie ok,zobaczymy czy spalanie spadnie bo w mocy nie czuję różnicy,pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo prosze o pomoc

 

odkąd założyłem gaz w astrze g 1,8 16v silnik X18XE1 są z nim problemy od początku tracił na mocy ( wchodził w obroty a nie w prędkość), świcił sie check engine. Tam gdzie zakładałem powiedzieli mi że to wina sondy ale to nie jej wina sonda jest sprawna. Założyli mi emulator aby nie świcił sie check. ale zaczął sie znowu zapalać po jakimś czasiei dużo strasznie palił 14 l gazu po mieście( jakieś 1 do 1,5 l za dużo) i dzisiaj byłem u nich zaczęli rozkręcać ustawiać gaz to teraz jest masakra z silnikiem non stop pali sie check, silnik faluje, całkiem inny odgłos silnika i raptownie wynaleźli że to jest wina przebicia na świecy lecz dopóki do nich nie pojechałem to nie było przebicia. Raptownie cześci w astrze sie popsuły wszystkie a na benzyniue chodzi bez zarzutu.

 

Co mam robić teraz bo juz nie wiem co robić czy mogę rządać aby mi zdjeli cała instalację czy co??

 

bardzo prosze o pomoc ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariovectra16v

witam,ja tez miałem małe problemy z gazem,ale są już rozwiązane,byłem też dzisiaj w serwisie opla w zgierzu,opowiedziałem im co się u mnie działo bo gazownik zwalał wine na silnik,sonde itd,

jeżeli na benzynie wszystko jest ok,nie pali się check to wina instalacji

ps.kiedy zakładałeś gaz i jakiej firmy jest instalacja???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności