Skocz do zawartości
pwalec

Mechanik LPG i nie tylko, Warszawa Bemowo

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrego rozsądnego w miarę taniego mechanika do mojej Corsy B,

który mi nie będzie chciał do razu wymieniać połowy rzeczy w aucie.

Który się zna nie tylko na LPG a także mechanice samochodowej (silniku i osprzęcie) , bo ostatnio jak szukam to albo znają się tylko na LPG(instalacji) albo inni nie chcą się dotykać tematów związanych z instalacją LPG.

Który znajduję się najlepiej na Warszawa Bemowo, (Jelonki).

ps. Szarpie/gaśnie mi przy równej jeździe ale tylko na LPG.

pozdrawiam

Edytowane przez pwalec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

lpg-forum.pl tam poszukaj kolego poza tym nie napisałeś jaka to instalacja LPG. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://polgas.pl/

Polecam, zrobią co trzeba i nie zedrą jak za zboże.Zajmują się LPG i mechaniką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informacje.

U mnie założona jest I gen.

Edytowane przez pwalec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CrA
      Witam,
      Mam ostatnio problem z Corsa z fabrycznym LPG. Auto dotychczas jeździło bezproblemowo. Zauważyłem jednak, że podczas jazdy samochód zaczął się samoczynnie przełączać na benzynę. Po zatrzymaniu wyłączeniu zapłonu i ponownym starcie działał prawidłowo. Ostatnio jadąc 700km doszło do wyłączenia LPG, pojawieniu się ostrzegawczego checka wizyty w warsztacie. Znajomy podłączył komputer, jednak nie naprawia instalacji fabrycznych ;/. Komputer zapisał dwa błędy:
      P01A5-00
      P01B7-00
      W związku z tym mam kilka pytań:
      1.O czym mogą świadczyć te błędy? 
      2. Czy są jakieś rzetelne niezależne serwisy / ASO, które moglibyście polecić?

• Przez asasa93
      Cześć.
      Mam ze swoją Astrą problem od dłuższego czasu. Od momentu założenia gazu tj. praktycznie od początku tego roku. Problemem jest ciągłe wyskakiwanie check engine przy prędkości 140km/h , bardzo rzadko wyskakuje on wyżej tej prędkości.
      Błąd który wykrywa to wypadanie zapłonu na 1 cylindrze, myki były takie,że winna jest listwa, po przełożeniu wtrysków wypadało na 2 cylindrze, mechanik wymienił, ale problem pozostał, wymieniona była też cewka problem nie ustąpił. Na PB ten problem nie występuje. Mogę cisnąć do odcięcia i nic. A na gazie przy tych 140km/h na godzinę auto dostaje nagle muła strasznego jakby coś mu nagle odcinało moc, trwa to 1-2 sek i wyskakuje check. W między czasie z powodu brania oleju była zrobiona głowica, pierścienie.  Męczę się z tym już 4 miesiąc, może ktoś miał podobny przypadek,albo ma jakieś doświadczenie w tej kwestii byłbym wdzięczny za pomoc.

Poprawiłem tytuł aby był bardziej czytelny
    • Przez Janowarek
      Cześć! Na co dzień jeżdżę Oplem Zafirą z 2005r. Silnik 2.0T. Zamierzam zamontować w nim instalację gazową. Stąd też mój post. Jak to rozwiązanie sprawdza się w aucie? Co założyć?
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.