Skocz do zawartości

Doświetlenie drogi po zamknięciu pojazdu


Rekomendowane odpowiedzi

Ej, o czym ty gaworzysz? Ujarałeś się czy co?

Sugestie względem tego, że zapraszam nowego na forum Mokki to moja sprawa. Nie znasz zależności mokkaforum.pl i o24, nie wiesz jakie mam ustalenia z Holcem, nie masz pojęcia jak to chcemy rozegrać.

Skoro zatem nie wiesz nic w tej sprawie to się nie angażuj i to wszystkim wyjdzie na dobre. Niepotrzebnie psujesz atmosferę tekstami będącymi totalnym offtopem (to tak na marginesie). Daruj sobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, o czym ty gaworzysz? Ujarałeś się czy co?

Sugestie względem tego, że zapraszam nowego na forum Mokki to moja sprawa. Nie znasz zależności mokkaforum.pl i o24, nie wiesz jakie mam ustalenia z Holcem, nie masz pojęcia jak to chcemy rozegrać.

Skoro zatem nie wiesz nic w tej sprawie to się nie angażuj i to wszystkim wyjdzie na dobre. Niepotrzebnie psujesz atmosferę tekstami będącymi totalnym offtopem (to tak na marginesie). Daruj sobie.

rozumiem, mnie nie wolno własnej opinii wyrazić, mnie nie wolno off topu robić, ale tobie wolno. No tak bo ja nie mam takich zażyłości z holcu..

Guzik mnie obchodzi jakie masz ustalenia z Łukaszem, nie moja sprawa, ale moim skromnym zdaniem rozbijanie forum na poszczególne pojazdy mija się z celem i będzie skutkowac rozpadem o24. Z chęcią poznam wasze zdanie... ale bez takiego tonu.

Nie interesuje mnie wasza polityka, jest mi tylko przykro że tak się do mnie odzywasz. Miałem o Tobie lepsze zdanie...

 

Kicaj a jaki w tym problem, że jest drugie forum? Nie rozumiem troche Twoich obiekcji w tym temacie..

nie mam z tym żadnego problemu, każdy może sobie zakładać takie forum jakie tylko chce. Osobiście uważam że rozbicie forum opla na poszczególne pojazdy mija się z celem z prozaicznego powodu - auta opla są bardzo podobne technicznie - i te same części są stosowane w innych pojazdach, a zatem wspólne problemy - gdy grono użytkowników większe tym łatwiej o pomoc.

Jak myślisz ile użytkowników corsy, astry, insignii czy innych opli zaloguje się na forum mokki tylko po to by się tam udzielać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez nerwów, sobota wieczór nie jest dobrym czasem na wspólną drapaninę a i miejsce chyba też nie jest odpowiednie :P. Nie rozdzielamy forum O24 i naprawdę daleko jesteśmy od tego.

 

Powstanie forum dotyczące modelu Opel Mokka stałoby się kwestią czasu. Jest to nowy model, zyskujący coraz większą popularność, więc prędzej czy później ktoś podjąłby decyzję o założeniu forum dedykowanego. Wykorzystując fakt, że Arek jest posiadaczem tego modelu, ma duży zapał i niesamowitą wiedzę - postanowiliśmy pierwsi założyć takie forum.

 

Panowie nie ma większej dla funkcjonowania forum straty aniżeli brak porozumienia między dwoma tak bardzo doświadczonymi i zasłużonymi Użytkownikami. Dlatego apeluje, mimo że nie temat do tego ale :beer: na zgodę :-) i proszę Was o danie przykładu innym.

 

Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności