Skocz do zawartości

Wtryskiwacze Denso 1.7 CDTI


Gość VanDerWoestijn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VanDerWoestijn

Wiesz... Jak samochód chodził cichutko przez pierwsze kilometry po nocnym postoju to teraz chodzi jak traktor do czasu złapania temperatury no i kopci niesamowicie przy obrotach powyżej 2300 i przede wszystkim na biegach od 3-5, a w ostatnich dniach zauważyłem dym na 1 i 2...

Ostatnio miałem malutki remoncik - pierścionki oraz głowica planowana plus uszczelka i przy okazji za niewielką opłatą sprawdzili mi wtryski no i 3 są już na wykończeniu (jeden kupowałem 70tkm temu nowy, bo był uszkodzony przez jakąś wadę fabryczną).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość VanDerWoestijn

Sorrki Panowie, ale znów czeka mnie odświeżenie tematu.

Jeszcze nie zakupilem wtryskiwaczy, bo mam problem z wyborem, którego rozwiązania za nic w świecie wujek google mi nie znajduje.

Otóż: nie mam pojęcia jakie jest oznaczenie (model) moich wtysków, ale załóżmy, że mam 897313-8616... Do sprzedaży są kolejno z inną końcówką numeru: 89 ...11, 12, 13, 14, 15 i 16. Teraz pytanie właściwe: czy mogę kupić obojętne z jakim oznaczeniem? Wszystkie wymienione są dedykowane do mojego silnika lcze czy jeśli mam np. 16 to czy mogę wsadzić 3 pozostałe z innym oznaczeniem?

Bardzo proszę o odpowiedź kogoś kto naprawdę ma o tym pojęcie, bo nie chcę popaść w koszty gdyż jestem obecnie na zleceniu w Holandii, a niestety za robociznę zapłacę ok. €300 więc to koszt 3 używanych wtryskiwaczy.

Dzięki z góry i czekam na Wasze reakcje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mixmich

Jeśli masz OPCOMa to z zaprogramowaniem wtryskiwaczy powinieneś sobie poradzić. Więcej problemów może Ci sprawić sama wymiana wtrysków jeśli są mocno zapieczone. Oczywiście kwestia, czy chcesz się sam w to bawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VanDerWoestijn

Nie, sam nie będę wymieniał. One były już wyciągane i sprawdzane na stole więc dojście jest tam super, bo są zakonserwowane, nowe uszczelniacze etc. Mnie bardziej chodzi o to jaki model wtrysku kupić? Zaprogramować je będę potrafił, poza tym mechanik to zrobi w ramach naprawy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności