Skocz do zawartości

CB - Zafira


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych: radio zamocowane jest na uchwytach które wcisnąłem pomiędzy tapicerkę a metalową ramę. Uchwytów do niczego nie przykręcałem wszystko trzyma się bardzo pewnie, i nie przesuwa się w trakcie jazdy po nierównościach.

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na bocznym słupku przy fotelu kierowcy

tylko nie wychodzi mi wstawienie zdjęcia

Endriu jak to zrobić ? :D

 

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 20:52 ]

http://load.imageshack.us/

 

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 20:59 ]

a ja mam na bocznym słupku przy fotelu kierowcy

tylko nie wychodzi mi wstawienie zdjęcia

Endriu jak to zrobić ? ;)

http://my.imageshack.us/v_images.php

 

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 21:01 ]

a ja mam na bocznym słupku przy fotelu kierowcy

tylko nie wychodzi mi wstawienie zdjęcia

Endriu jak to zrobić ? :)

 

[ Dodano: Sro Sty 16, 2008 19:58 ]

witam

no to próbuje jeszcze raz z tym linkiem do zdjęcia

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam.Ja mam zamątowane radyjko z prawej strony pod kierownicą i jest ok.Co prawda jest to Uniden i on tam pasuje idealnie z wiekszym radyjkiem moze byc problem.pozdrawiam. :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Koledzy a gdzie podłączanie zasilanie do swoich radyjek?

Bardzo proszę o wskazówki.

Z góry dzięki. Jacek

 

 

 

Skoro kolega mówi, że od radia to nie bedzie takie proste. Jednak łatwiejsze niż ciągnąć kable od aku.

Pzdr.Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kopernik275,

Witam

Czy mógłbyś załączyć jakieś zdjecie.. albo wyslac mi na maila.. please.. wlasnie planuje zamontowac CB w zafirze i Twój pomysł i sie najbardziej podoba.. dzieki wielkie .. pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam radyjko zamontowane pod popielniczką i zapaliczką w miejscu gdzie jest wnęka. Udało mi się tam zamontować radio Lafayette Zeus, większe radyjko pewnie tam nie wciśniemy.

Do montażu radia trzeba było:

1. Przymierzyć radio tak aby spierało się na krawędzi przed lewarkiem zmiany biegów.

2. Wyciągnąć cały środkowy kanał na zewnątrz Zafiry.

3. W kanale w głębi tego schowka trzeba było nawiercić otwór na wysokości wtyku antenowego o średnicy końcówki anteny (trochę się nam tam schowa) tak aby nie uszkodzić kanalików od nawiewów.

4. Zamocować uchwyt do radia na śrubach o długości około 4 - 5 cm. od spodu miejsc na kubki i puszki (przed wierceniem wyciągnąć z wnęk na puszki podkładkę gumową, która po demontażu radia zakrywa nam wywiercone dziury) .

5. Kabel antenowy umieściłem w progach i wypuściłem przez otwór wywiercony w punkcie 3

6. Zamocować tak przygotowany kanał w samochodzie, podłączyć antenę do radia i przykręcić radio do uchwytu (musiałem podszlifować trochę śruby boczne bo było trochę ciasno)

 

Radio będzie nam troszeczkę wystawało i spierało się na krawędzi przed lewarkiem zmiany biegów, nie będzie nam w niczym przeszkadzało a nawet będzie łatwy dostęp do pokręteł w radiu jak będziemy trzymali rękę w czasie jazdy na lewarku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za info .. jednak kilka tygodni temu zamontowałem CB z boku panelu środkowego od strony pasażera z gruszką. Mam unidena 520. I jestem zadowlony nie przeszkadza ani mi ani pasażerowi. Jedyny problem był w przedłużeniu anteny bo oryginalna długość nie starczyła.. musiałem przedłużyć ale jest spoko i działa.. Widziałem u kolegi w Turanie zamontowane CB w konsoli którą dokupił na podsufitce pomiędzy kierowcą i pasażerem super to wygląda ale do zafiry nie widziałem czegoś takiego ???((

Jaro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troszkę daleko masz do pokręteł ustawienia radyjka. Mi by przeszkadzało w tym miejscu a poza tym pasażer jak siedzi to chyba prosisz go o przyciszenie lub ustawienie szumów.

 

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 20:56 ]

Moja wypowiedz do daroo70

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności