Skocz do zawartości

Windows 7 - bezpłatne uaktualnienie do Windows 10


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem, to można już to pobrać i instalować.

OK. zainstalujesz i jak skończy się rok testowy za darmo co dalej?Opłaca się taki manewr na rok?

U mnie 7 64bit od instalacji chodzi już z dwa lata.Gdyby nie wymiana dysku na ssd to byłoby prawie cztery,tak jak od zakupu postawiłem czysty system w lapku.Jestem bardzo zadowolony z 7mki.Więc po co zmieniać system?Żeby być jeszcze bardziej inwigilowanym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po aktualizacji.... I póki co jestem bardzo zadowolona.

Po pierwsze brak tych cholernych kafelków - są w menu stracie ale akurat to jest do przeżycia.

Komputer zdecydowanie śmiga sprawniej.

Mam Inspiriona 11 na którym nie robię praktycznie nic oprócz przeglądania internetu i oglądania filmów, taka zabawka. A chodził jak mół, ciągle były problemy z touch padem i ekranem dotykowym. Owszem była to z pewnością wina sterowników jednak że poszukiwania innych nie przynosiły zadowalających rezultatów.

Po aktualizacji jak ręką odjął.


Jeśli przez ten rok niczego nie zepsują po aktualizacjach, myślę iz ma szansę na powodzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kuzyn pobrał, zainstalował i wrócił do Win7 jako do jego zdaniem szybszego systemu i zdecydowanie lżejszego w obsłudze.

Wydaje mi się, że jest to tylko i wyłącznie kwestia subiektywnej oceny i upodobań własnych. Niemniej jednak Win7 czeka taki sam los, jak XP - w pewnym momencie będzie całkowity brak wsparcia technicznego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku zapisałem się na aktualizację, ale obecnie odinstalowałem poprawkę do Windowsa 7, za pośrednictwem której dokona się konwersja na Windows 10. Mam legalnego Windowsa 7 chodzi od początku bez żadnych problemów, dodatkowo mam kupionego legalnego Office i po przemyśleniu całej kwestii aktualizacji stwierdziłem, że zostaje na 7. Wyszedłem z założenia, że poco zmieniać coś co chodzi na moim już wysłużonym lapku bardzo dobrze. Służy mi on jako mój komputer firmowy i również prywatny, mimo praktycznie 4 lat bez formatu komputer praktycznie czysty więc póki sprzęt wytrzyma chyba nie dokonam aktualizacji

 

Migel z tym rokiem to chyba w końcu nie do końca tak jest. Bynajmniej z tego co czytałem na różnych forach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku zapisałem się na aktualizację, ale obecnie odinstalowałem poprawkę do Windowsa 7, za pośrednictwem której dokona się konwersja na Windows 10. Mam legalnego Windowsa 7 chodzi od początku bez żadnych problemów, dodatkowo mam kupionego legalnego Office i po przemyśleniu całej kwestii aktualizacji stwierdziłem, że zostaje na 7. Wyszedłem z założenia, że poco zmieniać coś co chodzi na moim już wysłużonym lapku bardzo dobrze. Służy mi on jako mój komputer firmowy i również prywatny, mimo praktycznie 4 lat bez formatu komputer praktycznie czysty więc póki sprzęt wytrzyma chyba nie dokonam aktualizacji

 

Migel z tym rokiem to chyba w końcu nie do końca tak jest. Bynajmniej z tego co czytałem na różnych forach.

Czyli co forum i redakcja to inna rewelacja....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że komputer pobrana aktualizacja do Win 10 jest na dysku i jest dość zasobożerna w przestrzeń dyskową (5.7 GB). Katalog $Windows.~BT, skoro nie aktualizuje do WIN 10 to instalka tego OS nie jest mi potrzebna a tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności