Skocz do zawartości

dziwne stuk przy skrecaniu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Niedźwiedź

Nie będę zakładać nowego tematu gdyż mój problem pasuje do tego:

Oczywiście nie ma przeciwwskazań ale można na początek zacząć od zwyczajowego "dzień dobry" np. tu: http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=23972&start=1476#314731

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuję za pomoc, została wymieniona maglownica i problem się rozwiązał. Także dziękuję.....

 

 

Powiem tak co do powitań w temacie "powitalnym" jak dla mnie to jest to potrzebne tak bardzo jak dziura ozonowa... po co mam pisać witam? tylko po to by jedna osoba mi napisałała witaj na forum i żebym przeczytała FAQ ... by nie zaśmiecać forum i używać opcji szukaj? ...dziękuję wiem jak się zachowywać. Pozdrawiam i specjalnie dla Ciebie...

 

WITAJ Szanowny Niedźwiedziu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

została wymieniona maglownica i problem się rozwiązał.

Miło że napisałaś o rozwiązaniu problemu.

Przyda się innym a Ty nie znikaj z forum tylko zostań z nami :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Miarą o kultury człowieka jest jego stosunek do innych, zasad stanowionych przez innych i sposobie przyjmowania uwag do wiadomości.

 

o do powitań w temacie "powitalnym" jak dla mnie to jest to potrzebne tak bardzo jak dziura ozonowa... po co mam pisać witam

No przeciętnie kulturalny człowiek tak czyni na początek.

 

żebym przeczytała FAQ

- jakbyś zorientowała się co do zasad zamiast używać sarkazmu, to dowiedziałabyś się, że czytanie FAQ nie jest tu aż tak konieczne.

 

używać opcji szukaj

Z takim nastawienie polecam szczególnej uwadze tę opcję, bo po lekceważeniu innych na pewno przyjdzie Ci często z niej korzystać.

 

Grunt to mieć dobre wejście, co? A teraz konkret z tego co mi wiadomo jeszcze mam tu coś do powiedzenia więc po pierwsze reszta uwag poszła po pw, a po drugie jak zobaczę kontynuację tematu w zakresie kultury lub jej braku to posypią się warny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widać zakłada, że wiecej z nas nie "skorzysta".

To w Bristolu nie ma kumatych mechaników?

Tylko trzeba do PL uderzać i wku%&*()_))(*&^%%wiać ludzi?

 

po co mam pisać witam

To ja napiszę żegnam.

Widać już zapomniałaś o takich małych miłych słówkach: witaj, dziękuję, prosze.

Tego w PL się jeszcze używa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ponownie,

 

tak mi się spodobało że już nie mogę stąd odejść :wesoly:

 

chciałam napisać, iż chyba nie zuwazyłeś ale podziękowałam za rade... pomimo, że z niej nie skorzystałam...

 

widzę że tu raczej chyba sprawia problem miejsca z którego piszę bardziej niż mój problem ze specjalnymi powitaniami.

 

Co do mechaników to widocznie są bo ten do którego się udałam naprawił samochód ( zaznaczam mechanik jest Polakiem).

 

dodam iż oprócz maglownicy zostały wymienione jakieś końcówki ale przykro mi nie wiem jak się nazywają bo się na tym nie znam...(to taki dodatek żeby nie było że post nie na temat, choć pewnie ostrzeżenie i tak dostane tak dla zasady chociaż)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności