Skocz do zawartości

kontrolka check engine


Gość bond

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowym czytelnikiem tego forum.Mam problem z zapalającą się kontrolką check engine(pomarańczowy silniczek) w mojej merivie 1.8 benzyna.Po zapaleniu się tej kontrolki auto zachowuje się normalnie nie traci mocy przyspieszenie normalne wszystko w porządku tylko świecąca się kontrolka.Byłem już u paru elektryków wymieniłem sondę drugą kazali mi wstawić emulator na drugą sondę bo może problem z katalizatorem na chwile miałem spokój i znowu się zaświeciła podczas jazdy.Może ktoś mi podpowie co może być przyczyną zapalającej się kontrolki check engine.Dziękuje za jakiekolwiek sugestie.

Edytowane przez silvo44
dane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektrycy powiedzieli mi ze cos z sondami katalizatorem i przez to kazal mi kupic emulator ale jak widze nic niepomoglo


ta kontrolka zapala mi sie po paru,parunastu dniach jazdy i auto jezdzi normalnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie usterki są do usunięcia tylko trzeba się dokładnie dowiedzieć jakie sa błędy.Nie mów że w twoim mieście nie ma mechaników którzy ci odczytają błedy.

Musisz im tylko powiedzieć ze chcesz znać dokładnie kod błędu a nie żeby cię zbywano tekstami coś z sondą.Jeżeli nie znajdziesz mechaników to może ktoś z forum kto ma Op-Coma ci je odczyta.Ale to musisz jeszcze podać gdzie mieszkasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowym czytelnikiem tego forum

cześć, to widać...

Mam problem z zapalającą się kontrolką cheat engine

problem napewno masz, i to nie jeden, np nie umiesz czytać ze zrozumieniem - regulaminu nie przeczytałeś, forum nie przeglądnąłeś, zły dział - dlatego przenoszę

Druga sprawa - kontrolka nazywa się "check engine" - (poprawiłem-silvo44)

trzecia sprawa - czytałeś, przeglądałeś forum?

czwarta sprawa - metoda gaz hamulec, czy na zworkę nie działa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze świątecznym okresem darujemy koledze, ale ostatni raz !!!

 

Skoro autko nie traci mocy, nie przechodzi w tryb awaryjny to ja bym na razie jeździł.. U mnie też druga sonda stoi, check się świeci i jeżdżę..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze popelnilem jakis blad ale jestem laikiem w forach a jest to moje pierwsze forum ,bo juz mi sie sni po nocach ta kontrolka a szukam na wlasna reke odpowiedzi.Proba gaz hamulec sie niepowiodla a zaczela mi migac kontrolka samochodu z kluczem na pomaranczowo ,jeszcze raz przepraszam.


mieszkam w Dębicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze popelnilem jakis blad ale jestem laikiem w forach a jest to moje pierwsze forum

nie przepraszaj tylko następnym razem się popraw ;)

 

Proba gaz hamulec sie niepowiodla a zaczela mi migac kontrolka samochodu z kluczem na pomaranczowo

dziwne - jak mruga? cyklicznie?

pierwsze się spotykam że kontrolka z kluczykiem miga przy próbie gaz hamulec...

sprawdź może jakie i jak włączają się kontrolki przy załączeniu zapłonu...

 

mieszkam w Dębicy

jak możesz (ale nie musisz) to do profilu - ułatwi kiedyś danie ci odpowiedzi. Poszukaj czy ktoś w okolicy nie ma fejsa i za drobną opłatę nie pomoże...

 

poprawiłem-silvo44

dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności